Społeczność
czy byłem blisko? - Wersja do druku

+- Społeczność "Druga Strona" :: OOBE, LD, PP, SNY - Ucz się, działaj, doświadczaj! (http://www.forum.druga-strona.pl)
+-- Dział: DDR - Odmienne stany świadomości (/Forum-DDR-Odmienne-stany-%C5%9Bwiadomo%C5%9Bci)
+--- Dział: OOBE - Podróż poza ciałem (/Forum-OOBE-Podr%C3%B3%C5%BC-poza-cia%C5%82em)
+---- Dział: Problemy (/Forum-Problemy)
+---- Wątek: czy byłem blisko? (/OOBE-czy-by%C5%82em-blisko)

czy byłem blisko? - bioly3211 - 05-04-2016 14:52

praktykuje oobe od 2 lat nie skutecznie przeważnie próbuję przed snem lub po szkole ostatnio gdy lezalem po szkole skupiłem sie na tym żeby myśli swobodnie przepływały przez mój umysł i po jakimś czasie doznałem dziwnego doświadczenie mianowicie obróciłem sie w okół własnej osi o 360 stopni i tkwiłem w jakimś dziwnym stanie który nie miał końca aż zaczał sprawiać duży dyskomfort, dodam ze przez te 2 lata udało tylko mi sie raz uzyskać wibracje w których odczuwałem zmysłami drugie ciało wyobrazałem sobie jak wspinam sie po drzewie i czułem to bardzo realnie dosłownie 100% korzystałem z metody wystukiwania palcem rytmu i próbowanie zapomnieć o nim niestety technika wyszła mi za pierwszym razem i już nigdy nie zadziałała . Pomożecie?