Społeczność
cześć : ) - Wersja do druku

+- Społeczność "Druga Strona" :: OOBE, LD, PP, SNY - Ucz się, działaj, doświadczaj! (http://www.forum.druga-strona.pl)
+-- Dział: Witamy (/Forum-Witamy)
+--- Dział: Przedstaw się! (/Forum-Przedstaw-si%C4%99)
+--- Wątek: cześć : ) (/OOBE-cze%C5%9B%C4%87--1608)

cześć : ) - MissDreamer - 05-10-2012 22:35

Jestem Basia i mam do czynienia z LD od dziecka. Moja mama z początku bała się opowiadanych jej przeze mnie snów (latanie, skakanie przez okna) i rozważała nad psychiatrą ( haha,tak xD) no ale uznała to za moją wyobraźnię. Z czasem zaciekawiło mnie o co właściwie chodzi z moimi snami. Poszukałam w internecie i tak dowiedziałam się o świadomym śnie no a później o OOBE. Zaciekawił mnie też bardzo film "Incepcja" gdzie poruszany jest temat świadomego snu (polecam). Naczytałam się tego sporo o snach, o metodach na OOBE, jakie to ekscytujące doświadczenie i że warto tego spróbować. Jednak nie miałam z kim dzielić się moimi doświadczeniami no i tak trafiłam na to forum ; D Będę starała się zaglądać tu jak najczęściej i opisywać te ważniejsze doświadczenia.

RE: cześć : ) - Karol Cetlin - 06-10-2012 22:47

Cześć Basiu,

Mam nadzieję, że zagościsz tutaj na długo, a swoją osobą i tym co piszesz i w jaki sposób, jeszcze bardziej wzbogacisz nasze -teraz i Twoje - forum.

Powodzenia