Społeczność
Zastosowanie prawa przyciągania w życiu! - Wersja do druku

+- Społeczność "Druga Strona" :: OOBE, LD, PP, SNY - Ucz się, działaj, doświadczaj! (http://www.forum.druga-strona.pl)
+-- Dział: DDR - Poglądy (/Forum-DDR-Pogl%C4%85dy)
+--- Dział: PP - Prawo przyciągania (/Forum-PP-Prawo-przyci%C4%85gania)
+---- Dział: Problemy w praktykowaniu (/Forum-Problemy-w-praktykowaniu)
+---- Wątek: Zastosowanie prawa przyciągania w życiu! (/OOBE-Zastosowanie-prawa-przyci%C4%85gania-w-%C5%BCyciu)

Strony: 1 2

Zastosowanie prawa przyciągania w życiu! - BelHeI - 23-09-2012 21:50

Witam Was!

Prawo przyciągania działa, im bardziej w to wierzę, tym lepiej dla mnie się dzieje.

No, ale przez prawie 20lat nie byłem świadomym istnienia tego prawa, to ciężko jest wprowadzić to w życie jako nawyk.
Kiedyś swoje dzieci będę uczył od najmłodszych lat tego prawa i pozytywnego myślenia, lecz teraz to jest praktycznie dla mnie walka z przekonaniami sprzed kilkunastu lat Usmiech

Mam 20lat, a dopiero od roku jestem świadomy istnienia tego prawa przyciągania - wielkie podziękowania dla Krystiana!
Dzięki niemu właśnie tym prawem się zaraziłem Usmiech

Kiedyś byłem fanatykiem OOBE, PM, LD...ale to czego szukałem, to właśnie było prawo przyciągania.

Jakie postępy mam od zaledwie roku świadomości i starania się zgodnie z pozytywną stroną prawa przyciągania?
Przede wszystkim, to co jest najważniejsze... miłość, którą szukałem i pomimo, iż jestem na wsi... znalazłem tą dziewczynę, tą jedyną[a zarazem pierwszą Tongue] i jesteśmy szczęśliwi i razem od roku jak zacząłem w siebie wierzyć i pozytywne myślenie wdrażać w moje życie Usmiech
Choć niestety, pozytywne myślenie nie jest moim nawykiem i bywają, gorsze chwile niestety, ale od razu sobie przypominam o prawie i już jest okej, to jest wręcz niesamowite!

Sam w to prawo z początku nie wierzyłem, ale w momencie gdy skończyłem 4 letnie technikum, to założyłem firmę z którą mi się bardzo powodzi Usmiech Co prawda takich dużych owoców nie ma, ale na półroczną firmę na obecne czasy...to jestem bardzo zadowolony, inni sami dziwią się, że tak dobrze mi idzie Usmiech

Tylko problem mam taki, co zrobić aby to pozytywne myślenie utrwalić, sprawić aby było już nawykiem?

Pozdrawia,
Maciek!

RE: Zastosowanie prawa przyciągania w życiu! - Tomek - 23-09-2012 22:06

Przeniesiony na życzenie.

RE: Zastosowanie prawa przyciągania w życiu! - BelHeI - 24-09-2012 23:03

Oczywiście, wierzę w to prawo przyciągania, ale lubię o tym prawie rozmawiać...jak kogoś przekonuje do czegoś, czego sam nie jestem pewny... to wtedy sam się do tego przekonuję ;p

Prawda jest taka, że wszystko, ALE TO WSZYSTKO co się dzieje, jest wytworem naszych myśli Usmiech
Nie ma rzeczy, na których nie mamy wpływu... Na wszystko mamy wpływ.
Jedyny problem w naszym życiu, to pozytywnie myśleć... niby nic, ale to jest najważniejsze Usmiech
Czasami zostajemy poddani próbie i wtedy również musimy myśleć pozytywnie, tak to działa, tak to już po prostu jest Tongue

PS.
Kocham Was, Maciek
Zaciesz

Edit:
Zapraszam wszystkich do dyskusji, ROZKRĘĆMY TO ŻYCIE! ;p

RE: Zastosowanie prawa przyciągania w życiu! - sueño - 25-09-2012 22:49

To może tak ode mnie Usmiech miałam taką sytuację, że moje stosunki z daną osobą nie były takie jakie sobie życzyłam, raz było świetnie, a raz jedna wielka mogiła. Więc zaczęłam się zastanawiać co zrobić. W międzyczasie natrafiłam na prawo przyciągania. I zaczęłam je stosować. Zmieniłam nastawienie do tej drugiej osoby, codziennie rano myślałam jak to świetnie układają się nasze relacje, gdy tylko wspominałam o tej osobie czy to na głos czy w myślach starałam się wysyłać same pozytywne emocje i skojarzenia. A teraz mamy zdrowe relacje, takie jakie pozwalają nam żyć szczęśliwiej Usmiech

A tak co do reszty to oczywiście staram się jak najwięcej myśleć pozytywnie. Nastawiam się, że przecież uda mi się to i to, bo wcześniej udało mi się to i tamto za co jestem strasznie wdzięczna. A każda pozytywna myśl napędza kolejną. Nie mówię, że nie zdarzają się i te negatywne ale moim zdaniem potrzebna jest i taka równowaga i może mnie to wzmocnić jeśli jestem jej świadoma i spróbuję ją zmienić.

RE: Zastosowanie prawa przyciągania w życiu! - BelHeI - 26-09-2012 19:40

Lotnik, dobry pomysł z wstawaniem i stawianiem sobie sprawy tak, że dzień ten będzie wyjątkowy itd, a wieczorem uświadamiać, że faktycznie tak było Usmiech
To jest to czego potrzebuję, chyba sobie zrobię taki tekst motywacyjny w pokoju, aby ciągle sobie o nim przypominać Tongue

To jest niesamowite, z dziewczyną mamy naprawdę różnie...czasami może być źle o taki pierdół i zamiast go naprawiać... zmieniam nastawienie, a wtedy SAM SIĘ PROBLEM ROZWIĄZUJE!
Słowa same przychodzą do głowy, nie tylko słowa, ale i motywacja do czynów. To jest coś niesamowitego.

W biznesie teraz miałem idealny tego przykład... Miałem gorsze chwile, wygrałem przetarg na meble i moi producenci mebli odmawiali mi, nie chcieli tego robić, bo za dużo mają roboty, albo cenę mieli z kosmosu.
Nie wiedziałem kompletnie co robić, ale stwierdziłem... Zostaje ostatnia deska ratunku, prawo przyciągania! Rano sobie postanowiłem, nie ma co się przejmować, będę myślał pozytywnie i na pewno ktoś się znajdzie... Po kilku godzinach, sam wpadł niespodziewanie pomysł, aby do takiej jednej osoby zadzwonić, która była bardzo chętna realizować zamówienie, co dla mnie było praktycznie uratowaniem biznesu.
Jestem świeżo upieczonym maturzystom, a raczkuje już w biznesie... Co prawda pieniędzy niebotycznych póki co nie ma, ale firma dopiero kilka miesięcy funkcjonuje i wszystko idzie pomyślnie. To jest coś po prostu niewiarygodnego Usmiech

Lotnik, pytałeś się czy prawo przyciągania wpływa na inną osobę... Wierz mi, to wpływa na cały wszechświat! Nie tylko na osoby, ale na okoliczności i wgl. wszystko.
Trzeba nabrać jedynie pewność siebie i działać, a wszystkie problemy odchodzą Usmiech
Nasz mózg nie jest zbudowany do rozwiązywania problemów, on służy tylko do zarządzania.
To my wysyłamy myśli do eteru i cały wszechświat ustawia się według tych myśli, obojętnie o czym by nie pomyślelibyśmy, to trzeba po prostu samemu w to wierzyć.
Nawet podam kolejny przykład... Często wracam w nocnych godzinach od dziewczyny, trasa 35km w jedną stronę i jest to droga przez lasy, pola itd... A jak doświadczeni kierowcy wiedzą, zawsze przy takich trasach w nocy wyskakują różne koty, listy, sarny itd...
A jak ja wracam? To jest coś niesamowitego, koty, listy... wszystkie albo czekają aż przejadę, albo już z daleka było widać, że przebiegły... Tak samo z sarną. Raz coś mi przyszło do myśli, żebym zwolnił... No to nic, mi się nigdzie nie śpieszyło i zwolniłem, a za zakrętu widzę jak powoli sarna przechodzi sobie sarna. Oczywiście jechałem tak powoli, że mogłem spokojnie się przy niej zatrzymać. Gdyby ta myśl do mnie nie przyszła, kto wie jak to by się skończyło Usmiech

Im więcej osób będzie brało udział w tym temacie, tym więcej będę przekonywał, bo wtedy moja wiara w to jest silniejsza i wgl. sam jestem szczęśliwy, że kogoś czegoś nauczyłem Usmiech

KOCHAM WAS! Zaciesz

PS.
Dziwna zależność, ale zawsze jak bardzo intensywnie myślę o prawie przyciągania... To w radiu słyszę piosenkę: http://www.youtube.com/watch?v=qQkBeOisNM0

Bardzo pozytywnie nastawia! ;p

RE: Zastosowanie prawa przyciągania w życiu! - BelHeI - 29-09-2012 10:34

Zmiany są ogromne i im jesteśmy starsi, tym bardziej to zauważamy Usmiech

Jednakże nie we wszystkich dziedzinach potrafię to stosować, a szczególnie podczas kontaktu z obcymi osobami. Z bliskimi, rodziną, kumplami normalnie rozmawiam i jest całkiem spoko, ale do kontaktu z obcymi ludźmi w celu nawiązania kontaktu, bywa różnie... Choć staram się nie zamykać, to nie zawsze to wychodzi.
Mieszkam na wsi i mało ludzi przez wcześniejsze lata spotykałem i już tak się wyrobiłem, ale czas to zmieniać ;p

RE: Zastosowanie prawa przyciągania w życiu! - Finiarel - 02-10-2012 18:24

Witam wszystkich Usmiech ja jeszcze od siebie polece ksiazke "Potęga Podświadomosci" Josepha Murphiego ktora jest dobrym dodatkiem do prawa przyciagania i pozwala na jeszcze lepsze zrozumienie go. A jesli chodzi o praktyke to faktycznie sekret pozwala na zmiane swojego zycia o 180 stopni! EDIT: bardzo dobry cytat z duchowej inspiracji "Ludzie są szczęśliwi dokładnie w takim stopniu,
w jakim chcą być szczęśliwi." Abraham Lincoln

RE: Zastosowanie prawa przyciągania w życiu! - carlo - 03-10-2012 00:07

Siemka Usmiech muszę powiedzieć, że książki Josepha Murphiego są wspaniałe. Mam jego dwa utwory: "Potęga Podświadomości" oraz " Dar intuicji", naprawdę polecam. W sumie to znalazłem je przypadkiem w domu jak zaczynałem się interesować OOBE i tymi innymi rzeczami. Okazało się, że należały do mojej mamy, która lubiła takie książki. Może po niej odziedziczyłem te zainteresowania.

A co do pozytywnego myślenia to podam własny przykład. Jak poszedłem do gimnazjum to czułem, że nie będą to moje najlepsze lata. Trochę słabo się uczyłem. Miałem pare złych ocen. Przez te trzy lata sobie wmawiałem, że w liceum wszystko się zmieni. Że będę się dobrze uczył itp. Po prostu (nie do końca świadomie) żyłem tą myślą. To było dla mnie oczywiste, że tak będzie. Takie naturalne. I co się stało potem? Chyba każdy się już domyśla. Poszedłem do jednego z najlepszych liceów w mieście do najlepszej klasy. Nie wiem jakim cudem, ale jestem jednym z najlepszych uczniów w klasie. Nawet jak czegoś nie wiedziałem w gimnazjum to teraz wiem. Wiedza do mnie sama wpłynęła. Moje życie odwróciło się o 180 stopni. Magia, czy potęga podświadomości? Usmiech

RE: Zastosowanie prawa przyciągania w życiu! - Grosz - 22-10-2012 16:30

chyba doszedlem do wniosku ze to prawo na prawde istnieje i ze go ostatnio uzywam. mieliscie racje, teraz wszystkie dupy moga byc moje Tongue a wczesniej potrafilbym wysmiac kogos kto chcialby mi udowodnic istnienie takiego niewidzialnego prawa Tongue

RE: Zastosowanie prawa przyciągania w życiu! - Finiarel - 22-10-2012 17:27

Czyli kolejna osoba do kolekcji,fuck yeah Zaciesz i gratulacje ze wkoncu sie przelamales.