Społeczność "Druga Strona" :: OOBE, LD, PP, SNY - Ucz się, działaj, doświadczaj!

Pełna wersja: 70 lat bez jedzenia i picia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
siemka
dzisiaj jak zawsze latałem po necie i natrafiłem gdzieś na zdjęcie starca. Poniżej był napis, gość wytrzymał 70 lat bez jedzenia i picia. Trudno mi wyobrazić sobie by to było możliwe, a co wy o tym sądzicie???
Ja słyszałem kiedyś o kobiecie, która nie jadła, ale za to codziennie chodziła do kościoła i przyjmowała komunię świętą. Tak jakby żywiła się nią.
Według mnie nie należy brać wszystkiego co się czyta w internecie na poważnie. Jedzenie i picie to czynności niezbędne do życia (w sensie takim, że zachodzą procesy życiowe), co chyba nie podlega wątpliwości (już chciałem się rozpisać o substancjach odżywczych i procesach życiowych, ale zakładam, że jesteście tego wszystkiego świadomi).

Załóżmy, że w to wierzę, więc na myśl przychodzi mi tylko to: nowy gatunek człowieka (no wiecie, samożywność czy coś w tym stylu), choć wątpię, że takie możliwości ciała ludzkiego nie zostały rozpowszechnione przez wiarygodne media itp. A może kosmita? Albo mutant?

Do mnie to jakoś nie dociera, ale to co napisałem w tym poście to tylko i wyłącznie moja opinia.
cos czytalem tez o jakims ziomku co pare lat nic nie spożywal, nie wiem jak mozna w to wierzyc Tongue sfejkowac mozna doslownie wszystko wystarczy chciec.
Tomku ja nie mówiłem że w to wierzę Usmiech napisałem o tym, ponieważ było to dla mnie trudne do wyjaśnienia i chciałem zobaczyć czy któryś z forowiczów z czymś takim się spotkał
Również nie powiedziałem, że w to wierzysz Usmiech Choć było warto moim zdaniem uprzedzić użytkowników, którzy w to mogą uwierzyć Zadowolenie
Nic nowego. Niedawno przy okazji Woodstocku, kiedy Prezydent Komorowski powiedział, że człowiek musi spożywać mięso, pokazywano człowieka z Polski który również nic nie je. Sporo ludzi dobrowolnie zgłasza się na testy, to jest pod ścisłą kontrolą naukowców nic nie pić i nie jeść przez np. miesiąc. Naukowcy łapią się za głowę i nie wiedzą jak to wyjaśnić. Ponoć tacy ludzie żywią się energią - rozmaitą. Ja w to wierzę ponieważ jest to dość zgodne z moimi wierzeniami, jestem nawet prawie pewien - prawie, bo 100% nigdy nie mogę być pewny niczego. Usmiech
można żyć bez zarcia i picia np.z 50 lat ale czy wynikają z tego jakieś korzyści czy straty to już inna sprawa,osobiście od lat jem mało,zreztą jedzenie jest przyjemne,po co rezygnować z przyjemności?
Myślę, że coś w tym jest. Pewna moja znajoma je bardzo mało, wręcz odżywiają się samymi ziemniakami (to dziwny człowiek, który lubi bardzo mało rzeczy hah). Że jest wegetarianką, jeździ na badania sprawdzające czy dieta jej nie szkodzi. Jej wyniki są świetne, tak samo jak jej brata pożerającego same śmiecie.
Bartek8 już pisałem swojego posta, kiedy zauważyłem że urwałeś mi identyczną myśl ;< ! I prawie całkiem się zgadzam ;d żywienie poprzez energię, choć całkiem niedawno o Tym się dowiedziałem.
Stron: 1 2
Przekierowanie