Społeczność "Druga Strona" :: OOBE, LD, PP, SNY - Ucz się, działaj, doświadczaj!

Pełna wersja: cześć : )
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jestem Basia i mam do czynienia z LD od dziecka. Moja mama z początku bała się opowiadanych jej przeze mnie snów (latanie, skakanie przez okna) i rozważała nad psychiatrą ( haha,tak xD) no ale uznała to za moją wyobraźnię. Z czasem zaciekawiło mnie o co właściwie chodzi z moimi snami. Poszukałam w internecie i tak dowiedziałam się o świadomym śnie no a później o OOBE. Zaciekawił mnie też bardzo film "Incepcja" gdzie poruszany jest temat świadomego snu (polecam). Naczytałam się tego sporo o snach, o metodach na OOBE, jakie to ekscytujące doświadczenie i że warto tego spróbować. Jednak nie miałam z kim dzielić się moimi doświadczeniami no i tak trafiłam na to forum ; D Będę starała się zaglądać tu jak najczęściej i opisywać te ważniejsze doświadczenia.
Cześć Basiu,

Mam nadzieję, że zagościsz tutaj na długo, a swoją osobą i tym co piszesz i w jaki sposób, jeszcze bardziej wzbogacisz nasze -teraz i Twoje - forum.

Powodzenia
Przekierowanie