Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
witam wszystkich!
10-06-2011, 01:07
witam wszystkich!

na imie mi sebastian, mam 21 lat, w temacie jestem juz dosc dugo (ok 5 lat), do tej pory mialem tylko jedno oobe (zajelo mi to ok 8 miesiecy treningu) niestety musialem przerwac gdyz przeprowadzilem sie do innego kraju zaczalem prace i jakos ciezko mi znalesc na to czas do tej pory. przez kolejny rok zdazaly mi sie wibracje i rozne niecodzienne rzeczy ale po czasie wszystko ucichlo. posiadam dosc spora wiedze w temacie oobe , ufo i filozofii zwiazanych z 2012. na codzien pracuje jako barman. interesuje sie prawie wszystkim co zwiazane z parapsychologia, gram na gitarze, komponuje muzyke, pisze teksty piosenek (w jezyku polskim/angielskim). nie przegladnalem jeszcze forum dokladnie ale mam nadzieje, ze jakos mnie zmotywuje do ponownej pracy, mimo ograniczonej ilosci czasu. jestem otwarty na bardziej zorganizowane akcje, dzielenie sie miedzy soba doswiadczeniami i wiedza.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-06-2011, 14:59
RE: witam wszystkich!

Witaj na forum Ceramik ćwicz ćwicz OOBE i obejż film motywujący na http://www.druga-strona.pl

LD-a nie chce mi się liczyć
OOBE-4
10-06-2011, 21:04
RE: witam wszystkich!

Elo Seba, jestem podobnie jak ty artystą muzycznym + plastycznym ćwiczę oobe od tygodnia, na razie mi nie wychodzi ale nadal biorę się ostro do roboty, z dnia na dzień z większą intensywnością. dla zmotywowania ciebie dodam że po dłuższych przerwach wiele spraw układa się w głowie i ma się zupełnie inne spojrzenie na sprawy (każde sprawy) więc spodziewam się u ciebie większych efektów po dłuższej przerwie o ile się przyłożysz. będę śledził twoje poczynania jeśli będziesz je opisywał. pozdro !! ;D
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów