Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
24-05-2014, 22:58
Rainbow witam!

Witam Was moi drodzy! forum znalazłam jakiś czas temu, gdy szukałam pewnych informacji o niektórych zjawiskach, których doświadczałam w przeszłości już, bardzo często zresztą, jednak nigdy nie definiowałam tego konkretnie. praktykuję między innymi medytacje buddyjską, z bardzo dobrym skutkiem. z niektórymi kwestiami, które są tu poruszone jestem nieco zaznajomiona, a może nawet dość mocno, głównie na podstawie doświadczeń swoich i jednej z osób, którą znam (; mam więc nadzieję, że znajdę z Wami wspólny język i podzielimy się własnymi doświadczeniami! i jeszcze parę słów o stricte o mej osobie, mam na imię Alicja, lat 23 w tym roku i chyba od zawsze podświadomie wiedziałam co jest po tej drugiej stronie, ale niegdyś, gdy byłam młodsza nie rozumiałam tego. gdy miałam 4 lata zmarł mój ojciec, w innym mieszkaniu, ja zaś wtedy spałam i przebudziłam się, usiadłam na łóżku i powiedziałam do babci, że mój tata nie żyje, i od tego się troszkę zaczęło. nie chce Was zanudzać tutaj, na wstępie, więc witajcie raz jeszcze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-05-2014, 23:39
RE: witam!

Witaj,
Mam nadzieje ze znajdziesz tutaj to czego szukasz.
Jesli bedziesz potrzebowala pomocy zawsze mozesz sie do nas zwrocic. Pozdrawiam!

OOBE bogiem!

BKA nałogiem!

PM podstawą!

LD zabawą!
25-05-2014, 08:39

Heja Usmiech Pamiętaj tutaj nie da się zanudzić opisami swoich przeżyć /doświadczeń bo o to tutaj chodzi Usmiech O podzielenie się umiejętnościami Blush

LD: ok. 40

"Jestem tym kim jestem, dzięki ludziom których spotkałem. Bez nich byłbym nikim, z nimi mogę wszystko."

Ogarniam hunę Blush
Kocham.
25-05-2014, 14:37

ojej! jesteście przemili. coraz częściej utwierdzam się w przekonaniu, że osoby takie jak my, które praktykują takie rzeczy są osobami, z którymi najchętniej mi się rozmawia, ale przecież to logiczne!
26-05-2014, 07:20

Oj, zaufaj jeszcze zdążysz z nami porozmawiać/podyskutować Blush

Notatka od Bartek8, 27-05-2014 18:10:

Literówki. Usmiech

LD: ok. 40

"Jestem tym kim jestem, dzięki ludziom których spotkałem. Bez nich byłbym nikim, z nimi mogę wszystko."

Ogarniam hunę Blush
Kocham.
27-05-2014, 18:06 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-12-2018 22:55 przez Bartek8.)

Siemanko. Usmiech
Twój nick - jest to w jakiś sposób powiązane z tym muzykiem?
Gemini

youtube.com/wavru7
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów