Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
22-03-2013, 19:36
witam

Witam wszystkich uzytkownikow. Mam na imie Mateusz, mam 24 lata I mieszkam w Szkocji. Po obejrzeniu dokumentow o Tesli, zaczalem interesowac sie oobe I swiadomym snem. Jeszcze pol roku temu nie wiedzialem, ze jest to mozliwe, mimo, iz zastanawialem sie duzo nad moimi snami. Jestem w stanie przypomniec sobie sny z mojego dziecinstwa, ktore wywarly na mnie wielkie wrazenie. Ale najpierw troche wiecej o sobie. Jak napisalem wczesniej, nie mieszkam w polsce, interesuje sie muzyka rockowa, filmami, samochodami I od niedawna lubie chlonac tematy dotyczace oobe I ld. Potraktujcie mnie jako amtora w tych sprawach, nigdy nic takiego swiadomie nie przezylem. Bywalo, ze mialem sny, w ktorych robilem co chcialem, np latac, kontrolowac rzeczy, ktore chcialem powiedziec, czy widziec rzeczy, o ktorych w danym momencie chcialem zobaczyc. Byly to jednak chwilowe odzyskiwani swiadomosci podczas snu, przynajmniej tak to sobie tlumacze, po tym czego sie dowiedzialem. Probowalem kilku technik przed usnieciem tj. liczenie od 30 do 1, wspinania sie po linie czy przygladaniu sie samemu sobie jak leze w lozku, jak na razie wszystko to konczylo sie na zasypianiu, ale nie sie nie poddaje. Interesuje mnie to bardzo, chce przezyc cos, co innym wydaje sie dziwne, smieszne albo I niebezpieczne. Chcialbym poznac wasze opinie, techniki I przezycia o ile wszystkie sa prawdziwe. Nie chce nikogo nazywac klamca, ale mam nadzieje, ze zrozumiecie moj dystans, jako, ze nigdy czegos takiego nie doswiadczylem. Zastanawia mnie czy faktycznie podczas ld czujecie sie jak w zyciu realnym, robicie doslownie czego dusza zapragnie. Czy w oobe mozna znalezc odpowiedzi, ktorych nie znajdziemy w codziennym zyciu? Czy w jakims stopniu zmienilo to wasze zycie ? Wiem, ze wszystkie te odpowiedzi znajde gdzie indziej, ale chcialbym to uslyszec(przeczytac) bezposrednio od was:-) Pozdrawiam wszystkich I z gory dziekuje za odpowiedzi.

Ps. czy mozliwe jest w oobe spotykanie sie np z inna osoba, ktora jest w astralu? Czy mozna spotkac osobe, ktora chcesz spotkac?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-03-2013, 21:29
RE: witam

Czesc,mam nadzieje ze dojdziesz do celu jaki sobie wyznaczyles.W razie problemow pisz na forum lub na GG,pozdrawiam.

OOBE bogiem!

BKA nałogiem!

PM podstawą!

LD zabawą!
22-03-2013, 22:07

Witaj,

Cytat:Zastanawia mnie czy faktycznie podczas ld czujecie sie jak w zyciu realnym, robicie doslownie czego dusza zapragnie. Czy w oobe mozna znalezc odpowiedzi, ktorych nie znajdziemy w codziennym zyciu? Czy w jakims stopniu zmienilo to wasze zycie ?

Niestety ja się akurat nie czuję tak jak w rzeczywistości kiedy mam LD. Tak, można robić na co ma się ochotę. Sam nigdy nie miałem OOBE, ale z tego co wyczytałem, to tak, można znaleźć odpowiedzi, których raczej nie znajdziemy w codzienności. Tak, zmieniło moje życie, jednak nie jestem w stanie powiedzieć ci, czy jest to zmiana na lepsze, czy na gorsze.

Pozdrawiam i życzę sukcesów.
22-03-2013, 22:24

W LD nie czujemy się tak jak w życiu prawdziwym. Postrzeganie czasu i przestrzeni jest inne.
LD mało zmieniło moje życie, pozatym, że mam dodatkową rozrywkę i eksperymentuję z podświadomością, natomiast mimo, że OOBE nie miałem i jakoś aktutalnie wielkiej chęci do niego nie wyrażam, to i tak ezoteryka i te sprawy zmieniły moje życie, i to w znacznym stopniu. Zachowanie, uczynki, spostrzeganie świata i ludzi uległo u mnie zmianie. Tak, w astralu możemy się spotkać z każdym, nawet z tymi którzy jeszcze się nie urodzili (ponieważ tam jest inaczej spostrzegany czas, o ile istnieje), możemy spotkać zmarłych, a nawet żyjących znajomych, tych którzy akurat mają OOBE i tych co go nie mają, ponieważ ich dusza i tak zawsze jest w Astralu. Po prostu każdego.
Podzielisz się snami z dzieciństwa?
Poczytaj moje wątki i ogólnie tutoriale dla początkujących na forum. W razie czego pisz na gg.
Witam i pozdrawiam, Bartosz.

youtube.com/wavru7
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-03-2013, 21:40 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-03-2013 21:41 przez vhv.)

(22-03-2013 19:36)vhv napisał(a):  Witam wszystkich uzytkownikow. Mam na imie Mateusz, mam 24 lata I mieszkam w Szkocji. Po obejrzeniu dokumentow o Tesli, zaczalem interesowac sie oobe I swiadomym snem. Jeszcze pol roku temu nie wiedzialem, ze jest to mozliwe, mimo, iz zastanawialem sie duzo nad moimi snami. Jestem w stanie przypomniec sobie sny z mojego dziecinstwa, ktore wywarly na mnie wielkie wrazenie. Ale najpierw troche wiecej o sobie. Jak napisalem wczesniej, nie mieszkam w polsce, interesuje sie muzyka rockowa, filmami, samochodami I od niedawna lubie chlonac tematy dotyczace oobe I ld. Potraktujcie mnie jako amtora w tych sprawach, nigdy nic takiego swiadomie nie przezylem. Bywalo, ze mialem sny, w ktorych robilem co chcialem, np latac, kontrolowac rzeczy, ktore chcialem powiedziec, czy widziec rzeczy, o ktorych w danym momencie chcialem zobaczyc. Byly to jednak chwilowe odzyskiwani swiadomosci podczas snu, przynajmniej tak to sobie tlumacze, po tym czego sie dowiedzialem. Probowalem kilku technik przed usnieciem tj. liczenie od 30 do 1, wspinania sie po linie czy przygladaniu sie samemu sobie jak leze w lozku, jak na razie wszystko to konczylo sie na zasypianiu, ale nie sie nie poddaje. Interesuje mnie to bardzo, chce przezyc cos, co innym wydaje sie dziwne, smieszne albo I niebezpieczne. Chcialbym poznac wasze opinie, techniki I przezycia o ile wszystkie sa prawdziwe. Nie chce nikogo nazywac klamca, ale mam nadzieje, ze zrozumiecie moj dystans, jako, ze nigdy czegos takiego nie doswiadczylem. Zastanawia mnie czy faktycznie podczas ld czujecie sie jak w zyciu realnym, robicie doslownie czego dusza zapragnie. Czy w oobe mozna znalezc odpowiedzi, ktorych nie znajdziemy w codziennym zyciu? Czy w jakims stopniu zmienilo to wasze zycie ? Wiem, ze wszystkie te odpowiedzi znajde gdzie indziej, ale chcialbym to uslyszec(przeczytac) bezposrednio od was:-) Pozdrawiam wszystkich I z gory dziekuje za odpowiedzi.

Ps. czy mozliwe jest w oobe spotykanie sie np z inna osoba, ktora jest w astralu? Czy mozna spotkac osobe, ktora chcesz spotkac?

(22-03-2013 22:24)Bartek8 napisał(a):  W LD nie czujemy się tak jak w życiu prawdziwym. Postrzeganie czasu i przestrzeni jest inne.
LD mało zmieniło moje życie, pozatym, że mam dodatkową rozrywkę i eksperymentuję z podświadomością, natomiast mimo, że OOBE nie miałem i jakoś aktutalnie wielkiej chęci do niego nie wyrażam, to i tak ezoteryka i te sprawy zmieniły moje życie, i to w znacznym stopniu. Zachowanie, uczynki, spostrzeganie świata i ludzi uległo u mnie zmianie. Tak, w astralu możemy się spotkać z każdym, nawet z tymi którzy jeszcze się nie urodzili (ponieważ tam jest inaczej spostrzegany czas, o ile istnieje), możemy spotkać zmarłych, a nawet żyjących znajomych, tych którzy akurat mają OOBE i tych co go nie mają, ponieważ ich dusza i tak zawsze jest w Astralu. Po prostu każdego.
Podzielisz się snami z dzieciństwa?
Poczytaj moje wątki i ogólnie tutoriale dla początkujących na forum. W razie czego pisz na gg.
Witam i pozdrawiam, Bartosz.

dzieki za komentarze. na wstepie chce napisac, ze wszystko pisze na telefonie, wiec jesli przeocze literke, lub napisze cos niestylistycznie to sie nie zrazajcie(chyba macie tego przyklad wyzej, ze moj telefon wariuje). nie mam gg, ale z checia podziele sie swoimi snami. natomiast gdy jeszcze mieszkalem w pl (wyjechalem w wieku 17lat) mialem sen, w ktorym z obu moich stron zderzaly sie ze soba jakies moce, cokolwiek to bylo. ja stalem po srodku, przestraszony I bezradny. wszystko to dzialo sie bardzo szybko. nie potrafie sobie tego wyobrazic. niby widzialem to wlasnymi oczami ale tez z trzeciej osoby, tak jakby z gory. wyobrazcie sobie ciemnosc, byc moze wszystko to bylo czarno-biale, widze cos po srodku gdy patrze z gory, wiem ze to ja, nade mna cos sie dzieje, z wielka moca. snilo mi sie to okolo 20-25 razy. po raz pierwszy jak mialem okolo 6 lat. za kazdym podczas tego snu, razem czulem bol w lopatce. przestalem snic o tym gdy wyjechalem z polski. okolo 10 lat temu snilo mi sie, ze bylem w pewnym hotelu w rewalu gdzie bylem w roku 97. przy pensjonacie, w ktorym spalem, stal facet, ktory sprzedawal lody. podszedlem do niego , a on zlapal mnie za glowe I wsadzil ja do lodowki, ktora byla pelna wody. nie moglem sie ruszyc I oddychac I nagle sie obudzilem przerazony, zalany potem lapiac powietrze, bo naprawde sie dusilem. caly ten sen byl naprawde realistyczny. teraz tak z innej beczki. kiedys znalazlem sennik swojej pra babci, ktora zmarla 2miesiace przed moimi narodzinami. dwie rzeczy jakie zapamietalem do dzis to , ze sny o grzybach sa na chorobe, raz sie sprawdzilo ale to nic wielkiego. druga rzecz to, ze w snie wypadaja ci zeby. w senniku pisalo, ze ktos kogo znasz umrze. za pierwszym razem nie zdajac sobie sprawy, okazalo sie, ze zmarl mi wujek. dopiero po kilku dniach zorientowalem sie, ze mialem sen o zebach. za drugim razem po takim snie, powiedzialem sobie: no ciekawe co tym razem sie stanie. jak sie okazalo, moj kumpel ze szkoly wpadl pod pociag. za trzecim I jak na razie ostatnim razie, okolo 3 lat temu, obudzilem sie I od razu sie przestraszylem, bo bylem niemal pewien, ze ktos umrze. po godzinie dostalem smsa od mojej dziewczyny (teraz ex), ze jej dziadek zmarl. nie wiedzialem co powiedzie . co mialem napisac? ze wiedzialem, ze ktos umrze? bylem skolowany, ale I bardzo ciekawy, czy to po prostu zbieg okolicznosci, czy tez jest w tym ziarno prawdy.to tyle na poczatek.

pozdrawiam:-)
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów