Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cześć : )
05-10-2012, 22:35
cześć : )

Jestem Basia i mam do czynienia z LD od dziecka. Moja mama z początku bała się opowiadanych jej przeze mnie snów (latanie, skakanie przez okna) i rozważała nad psychiatrą ( haha,tak xD) no ale uznała to za moją wyobraźnię. Z czasem zaciekawiło mnie o co właściwie chodzi z moimi snami. Poszukałam w internecie i tak dowiedziałam się o świadomym śnie no a później o OOBE. Zaciekawił mnie też bardzo film "Incepcja" gdzie poruszany jest temat świadomego snu (polecam). Naczytałam się tego sporo o snach, o metodach na OOBE, jakie to ekscytujące doświadczenie i że warto tego spróbować. Jednak nie miałam z kim dzielić się moimi doświadczeniami no i tak trafiłam na to forum ; D Będę starała się zaglądać tu jak najczęściej i opisywać te ważniejsze doświadczenia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-10-2012, 22:47
RE: cześć : )

Cześć Basiu,

Mam nadzieję, że zagościsz tutaj na długo, a swoją osobą i tym co piszesz i w jaki sposób, jeszcze bardziej wzbogacisz nasze -teraz i Twoje - forum.

Powodzenia

Większość nauczycieli traci czas na zadawanie pytań, które mają ujawnić to, czego uczeń nie umie, podczas gdy nauczyciel z prawdziwego zdarzenia stara się za pomocą pytań ujawnić to, co uczeń umie lub czego jest zdolny się nauczyć.

Albert Einstein
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów