[-]
Ogłoszenie - System Integra

System INTEGRA dostępny dla wszystkich!!!
Wystartowała wersja Beta Integry dostępna dla wszystkich! Już teraz każdy z Was może przetestować kontynuację serwisu Druga-Strona rejestrując się na oficjalnej stronie ów systemu: http://systemintegra.pl

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdoloności jasnowidzenia
01-05-2011, 22:22
RE: Zdoloności jasnowidzenia

W sprawie jasnowidzenia np katastrofy smoleńskiej jest to do wytlumaczenia, gdy nasze ciało jest w wielkim spoczynku, całkowicie zrelaksowane, nasz mózg ma możliwość ściągania np fal radiowych (gdzie nadawana jest dana katastrofa) które przetwarza w sen.

Dążenie do niewyobrażalnych stanów!

LD - 41 Mysli Last 21.04.2013 !
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-06-2012, 12:34

Według niektórych jasnowidzenie jest darem, według mnie jest to tylko pewna umiejętność którą większość osób potrafi wyćwiczyć (bardziej lub mniej). Statystycznie rzecz biorąc około 85% ludzi może różne formy jasnowidzenia uruchomić. jest specjalny kurs, dzięki któremu można uruchomić swoje zdolności jasnowidzenia, rozwiązać wszelkie problemy i otrzymywać informacje na jaki tylko temat chcemy. kurs nazywa się: Silva Ultramind ESP, szczegóły w linku: http://www.silvaultramind.pl
Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-07-2012, 15:48

Eh... W wielu książkach pisane jest że każdy jest zdolny do deja vu. To normalny sposób ,,informowania" naszej świadomości itd... Chociażby w książkach Sylvii Browne cały ten proces jest opisany. I tak naprawdę deja vu jest jak talent do gotowania czy śpiewu. Ludzie śpiewają lub nie. Jednym jest to potrzebne lub nie. Tego się raczej nie uznaje za talent, choć można to kształcić. Talent to prawdziwe jasnowidzenie kiedy ktoś świadomie przewiduje przyszłość, ma wgląd w księgi Akaszy. A nie deja vu, które jest... Cóż, zwykłe.

Om bhur bhuvah svah.
16-07-2012, 16:22

(01-05-2011 22:22)ns13 napisał(a):  W sprawie jasnowidzenia np katastrofy smoleńskiej jest to do wytlumaczenia, gdy nasze ciało jest w wielkim spoczynku, całkowicie zrelaksowane, nasz mózg ma możliwość ściągania np fal radiowych (gdzie nadawana jest dana katastrofa) które przetwarza w sen.

To chyba Ci Bawor mówił, równie dobrze moglibyśmy sobie posłuchać w taki sposób radia. <lol2> Zaciesz

http://www.dharma4.tumblr.com

http://www.pajacyk.pl

"Wyrób sobie idiotyczny zwyczaj cieszenia się niepowodzeniem" ~Vadim Zeland
16-07-2012, 17:40

On tez mi to mówił, ale jakis program też to potwierdził, wydaje mi się to całkiem możliwe ;pp ;D

Dążenie do niewyobrażalnych stanów!

LD - 41 Mysli Last 21.04.2013 !
26-10-2015, 11:52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-10-2015 21:01 przez mickes27.)

Jasnowidzenie sprawdza się najlepiej wtedy, kiedy rzeczywiście mamy ze sobą lub w sobie jakieś problemy. Ja właśnie wtedy zaczęłam korzystać z usług jasnowidza i chociaż nie byłam pozytywnie nastawiona to muszę stwierdzić, że pomógł mi i to w znacznym stopniu uporać się i przedstawić moje problemy. [ciach]

//nie reklamujemy na forum
27-01-2016, 23:10

Ja nie do końca jestem przekonana o jasnowidzeniu... Sama nie mam żadnych zdolności w tym temacie. Nie korzystałam z takich usług, bo nie były mi one potrzebne.

polecam bo dużo fajnych grafik energii i aury: Kolory Aury
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów