Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam wszystkich
31-12-2016, 23:17
Witam wszystkich

Cześć wszystkim
Mam 24 lata i przychodzę do Was praktycznie w jednym celu, choć mam nadzieję że to się zmieni i pogłębie swoją wiedzę o ezoteryce.

Otóż moje pierwsze wspomnienie, od którego mogę powiedzieć że wszystko pamiętam, miało swoje miejsce w wieku 4 lat. Co widziałem? Widziałem siebie, leżącego w łóżku. Byłem bezpośrednio pod sufitem z jakieś 2 metry na ukos od swojego ciała. Spałem. I co było dalej? Ciężko to opisać po takim długim czasie od tego zdarzenia, choć bardzo dużo pamiętam - odbiło się to na mnie. W tamtej chwili miałem wrażenie jakby cała wiedza, którą posiadałem w tym przypadku imiona, wszelkie dane znajomych i rodziny wchodziły mi w głowę. Mimo iż nie wiedziałem jak te osoby wyglądają, to po zobaczeniu ich byłem świadomy że to właśnie te osoby. Czy to była jakaś fikcja stworzona przez małolata, czy może jakiś stan, którego nie potrafię określić?

Dodam że od małego jestem wstanie PRAWIE na zawołanie zorganizować sobie świadomy sen. Nie mam z tym jakiegoś większego problemu, choć z wiekiem idzie mi coraz gorzej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów