Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam wsztstkich
18-10-2012, 22:08 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-10-2012 22:19 przez ewarys54.)
Witam wsztstkich

Mam na imię Ryszard
Tematem OOBE interesuję się już od jakiegoś czasu.
Kilka lat temu po przeczytaniu trylogii R.Monroe oraz L.T.Rampy (na temat podróży astralnych),zacząłem ćwiczyć głęboką relaksację i zdarzyło się,że byłem bliski wyjścia.
Nie doszło jednak do tego,gdyż nie byłem dobrze przygotowany na"trzask",który wyjściu towarzyszy i miałem tzw. cofkę z małym wstrząsem.
Wtedy dałem sobie spokój z tą myślą,że muszę się lepiej do tego przygotować.
W tym roku temat powrócił ,gdy natrafiłem na materiały B.Moena-kontynuatora Monroe.
Przeczytałem dostępne w języku polskim jego książki i parę innych publikacji
i ponownie zabrałem się do ćwiczeń.
Ostatnio dostaję serię lekcji od Marka-i dzięki mu za to.
Co z tego wyjdzie -czas pokaże,ale mam nadzieję ,że coś kiedyś z moich wypadów uda mi się tu ,na forum,opisać .

Pozdrawiam wszystkich.Zadowolenie

(18-10-2012 22:08)ewarys54 napisał(a):  Mam na imię Ryszard
Tematem OOBE interesuję się już od jakiegoś czasu.
Kilka lat temu po przeczytaniu trylogii R.Monroe oraz L.T.Rampy (na temat podróży astralnych),zacząłem ćwiczyć głęboką relaksację i zdarzyło się,że byłem bliski wyjścia.
Nie doszło jednak do tego,gdyż nie byłem dobrze przygotowany na"trzask",który wyjściu towarzyszy i miałem tzw. cofkę z małym wstrząsem.
Wtedy dałem sobie spokój z tą myślą,że muszę się lepiej do tego przygotować.
W tym roku temat powrócił ,gdy natrafiłem na materiały B.Moena-kontynuatora Monroe.
Przeczytałem dostępne w języku polskim jego książki i parę innych publikacji
i ponownie zabrałem się do ćwiczeń.
Ostatnio dostaję serię lekcji od Marka-i dzięki mu za to.
Co z tego wyjdzie -czas pokaże,ale mam nadzieję ,że coś kiedyś z moich wypadów uda mi się tu ,na forum,opisać .

Pozdrawiam wszystkich.Zadowolenie

Przepraszam za pomyłkę-chodzi oczywiście o Karola a nie Marka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-10-2012, 22:21 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-10-2012 19:25 przez INEQ.)
RE: Witam wsztstkich

oooo choleraaa ma pan 57 lat !!! witamy!! witamy!! kurna chata ale te prawo przyciągania napier**la więcej lat, większe doświadczenie życiowe ,aż nie moge sie doczekać jakich dobry nowin przyniesiesz Zaciesz cholera ale sie ciesze Usmiech.widze ze jesteś zaprawiony w czytaniu.myśle że dużo sie od pana dowiem Zaciesz. a pro po jakie książki polecasz?
pewnie!! z radością trzymam kciuki Usmiech
18-10-2012, 22:36
RE: Witam wsztstkich

Jeśli chodzi o Monroe,to chodzi o jego trylogie:
"Podróże poza ciałem","Dalekie podróże" i "Najdalsza podróż"-pięknie opisuje swoje doświadczenia astralne,gdy na początku nie wiedział co jest grane,gdyż wcześniej o niczym takim nie słyszał.
Potem przedstawia różne poziomy w astrału od parku ,szpitala,...i inne .
Bardzo polecam- można znaleźć te książki w necie,zwłaszcza na chomikach.
Rampa z kolei był tybetańskim mnichem ,przygotowywanym do "oświecania" zachodu na temat spraw duchowych.
w swoich książkach porusza wiele ciekawych tematów ,jak np. "Jaskinia starożytnych" w której były są przechowywane (od tysięcy lat) wspaniałe technologie dla przyszłej ludzkości.
Porusza też tematy podróży astralnych obalając wiele mitów na ich temat jak i mówiąc o ich bezpieczeństwie i prostocie.
Również polecam.
Zaś lekcje otrzymuję od Karola -bodajże właściciela tego forum.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów