Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam was wszystkich!!!
26-08-2014, 14:31
Witam was wszystkich!!!

Cześć,jestem nowym praktykantem OOBE,czytam dużo artykułów oraz forów na ten temat.Po raz pierwszy podjąłem się próby OOBE metodą
wg Ashwalkera którą polecił mi mój znajomy,podczas tej próby doznałem paraliżu prawej ręki po czym się przebudzałem z niedowierzaniem, nie mogłem pojąć co się stało ze mną nie chciałem uwierzyć że stało się w to co nie chciałem uwierzyć koledze.Chcę wejść głębiej w praktykę OOBE ze względu na moje świadome sny oraz uczucie spadania w głąb łózka. Mam nadzieję że za niedługo zaliczę moje pierwsze wyjście z ciała.Nie mogę się doczekać następnych odczuć lecz boję się czy już nastał ten czas.Mam ochotę dowiedzieć się więcej o świecie astralnym.

Pozdrawiam was bardzo,
SeekerOfDreams

Ps.Mam 15 lat lecz bardzo jestem ciekawy całego świata ludzkiego i astralnego Zadowolenie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-08-2014, 15:28
RE: Witam was wszystkich!!!

Cześć :]
 Podziękowali: SeekerOfDreams
26-08-2014, 16:08

Witaj Blush
 Podziękowali: SeekerOfDreams
26-08-2014, 17:57

Witamy!
A tym kolegą nie jest przypadkiem Dreamwalker? (tak jakoś mi się nasunęło) Usmiech

Nigdy nie pozwól Wiedzy stanąć na drodze do Prawdy!
26-08-2014, 18:44 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-08-2014 18:45 przez Dreamwalker.)

W rzeczy samej,przy mojej pierwszej próbie nie było mnie jeszcze na forum,więc pierwszą osobą,której to wszystko opowiedziałem był właśnie Seeker ;D Najpierw wiadomo,nie wierzył mi,z czasem ja zacząłem się w to pogłębiać oraz on zainteresował się tym tematem.Spróbował,nie wierzył na początku tak samo jak ja i postanowił zagłębić się w OOBE razem ze mną.A z racji tego że na tym forum idzie zdobyć dużo informacji i wiedzy,to poleciłem mu DS ;D I tak oto się tutaj znalazł Usmiech

PS.Gratki za spostrzegawczość ;D
26-08-2014, 18:51

Wiedziałam! Zaciesz

Nigdy nie pozwól Wiedzy stanąć na drodze do Prawdy!
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów