Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam Serdecznie :>
21-02-2014, 12:04
Witam Serdecznie :>

Cześć , Jestem Sebastian wiekowo liczę sie już 21 lat Zaciesz Lubie być samotnikiem nie zbyt też odnajduje sie w jakiejś dużej grupie ludzi , jestem cichym i spokojnym facetem ale czasem zdarza mi sie wybuchnąć . Jestem też małym fanem anime. A teraz wracając do głównego wątku mojego nudnego opisu Zaciesz Przygodę z oobe rozpotrzełem w wieku miedzy 16 a 17 roku życia , pamiętam ze wpadła mi myśl do głowy ''podróż astralna'' nie znałem tego ale gdzieś siedziało to w mojej głowie z pomocą wujka google dowiedziałem sie o tych stanach. Początek był dość ciężki , udało mi sie osiągnąć ten stan po dobrych 5 miesiącach technika 4+1 zapragnołem tego tak bardzo że aż płąkałem i udało mi sie :>. Po po pewnym czasie gdy maiłem już sporo udanych wyjść zaczeło mnie coś atakować i nekać podczas oobe i jak i prób wyjść :< Były to bardzo niemiłe doświadczenia , nie wiem czy to moja podświadomość czy coś innego , coś mnie dusiło siedziało na mnie ciało sparaliżowane i ten dzwięk :< wiec już nie jestem w stanie osiagnać oobe :< co jakiś czas próbuje i kończy sie tak samo jak dziś w nocy gdy słysze głos mój w głowie że nie wyjde. Dziękuje wszytkim za przeczytanie :> pozdrawiam Sebastian
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2014, 14:29
RE: Witam Serdecznie :>

Witam witam ;D

,, ...Jak wszyscy inni urodziłeś się w kajdanach. W więzieniu, którego nie możesz poczuć ani dotknąć. W więzieniu umysłów..''
 Podziękowali: Szatan Serduszko
21-02-2014, 15:11

Witamy po drugiej stronie Zaciesz
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
21-02-2014, 21:11

(21-02-2014 14:29)Leo_9 napisał(a):  Witam witam ;D
Ooo L<3
21-02-2014, 22:34

Cześć. Mam nadzieje ze znajdziesz rozwiazanie problemu

Każdy sen, ten czarowny i piękny, zbyt długo śniony zamienia się w koszmar. A z takiego budzimy się z krzykiem. - Andrzej Sapkowski, Pani Jeziora
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów