Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
28-09-2015, 10:38 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-09-2015 10:50 przez ParadoXx.)
Witam

Witam jestem Bartek mam 21 lat więcej o sobie nie napisze bo nie potrafie o sobie pisać, o oobe dowiedzialem sie 2 lata temu zacząłem wtedy probować dosyć czesto ale niestety nie wychodzilo mi to wiec powoli przestawałem i probowalem od czasu do czasu ale bez skutku. Ld doswiadczałem kilka razy a najczesciej uczestniczyłem we snie w ktorym latam po niebie ale były to krótkie sny bardzo czesto mam tez takie sny w ktorych jestem czesciowo swiadomy przynajmniej tak mi sie wydaje, w snach tych widze obserwoje moją osobe w danym snie i jestem swiadomy tylko myslami np sniło mi sie ze jestem w jakims domu obcym dla mnie domu moja osoba w tym snie poruszała sie jak by tam mieszkała jak ja bym tam mieszkał obserwowałem to i mysle kurde przeciez ja tu nie mieszkam to nie moje mieszkanie ja mieszkam w bloku i odrazu przenioslem sie do mojego mieszkania i sen sie skonczył.Mam wiele takich snow są one mało wyraznie krótkie i jestem swiadomy tylko myslami nie wiem czy to dobrze nazywam ale tak mi sie wydaje. Kiedy snią mi sie koszmary ale żadko może kilka w roku to niewiem czemu i jak poprostu robie w nich pauze jak w jakiejś grze i wciskam wyjdz i sie budze może wydawać sie to smieszne ale tak jest.
Znalazłem te forum ze wzgledu na to ze mam pytanie i ciekawi mnie co doświadczeni ludzie o tym mysla i czy ma to zwiazek z oobe lub ld.
Jakieś 2 dni temu obudziłem sie o 4 rano poszedlem do toalety zapaliłem papierosa no i sie ponownie polozyłem do snu i tak jak sie połozyłem po chwili dostałem paraliżu otworzyłem oczy tak mi sie przynajmniej wydaje ze je otworzyłem bo widziałem swój pokoj wszystko było na swoim miejscu ale towarzyszyły mi bardzo mocne wibracje przez całe ciało a najbardziej na głowie no to ja z całej siły probowałem wstac i po chwili sie udało czułem lek niepokój położyłem sie ponownie i znowu to samo tylko ze wtedy widziałem na zasłoniętych roletach okrągłe białe swiatło dosyć duży okrąg i niemożliwe że było z zewnątrz bo to dosyś grube rolety i nie przepuszczają nic i w pokoju jak i na zewnątrz bylo ciemno nadal towarzyszyły mi mocne wibracje i do tego słyszałem jak by ktos mnie wołał mowił do mnie i mialem uczucie że ktoś ze mna jest ze łapie mnie, chciałem poruszyc reka ale nie mogłem byłem bardzo mocno sparaliżowany ale czułem ze ruszam reka w powietrzu mozliwe ze to była reka astralna chyba.I znowu napierałem calym cialem aby wstać i po chwili sie udało, kładąc sie ponownie znowu tego doswiadczylem i tak w kółko chyba 10 razy mineła chyba jakas godzina albo dłuzej zanim ostani raz sie polozylem i normalnie zasnąłem. w sumie bylo to przyjemne ale jakoś naszedł mnie lek strach przed czyms dlatego probowałem ciagle wstawać. Towarzyszył mi również dosyć głośny pisk w uszach, i na codzien tez nie pamietam od kiedy ale chyba od zawsze słysze cichy pisk niewiem dlaczego. Sorry za błedy i bedę wdzieczny jak doświadczona osoba odpowie co o tym mysli jak i rownież inni którzy interesują sie tego typu zjawiskami.

Musze dpoisac ze zawsze gdy sie kłade i proboje zasnąć towarzyszy mi przyjemne kolysanie jak bym leżał na łużku ktore płynie na wodzie mam tak od kilku lat
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-10-2015, 10:04
RE: Witam

Zarówno wibracje, kołysanie jak i pisk w uszach są oznaką paraliżu sennego i związanymi z nim stanami hipnagonicznymi. Doświadczenie, które opisujesz wygląda dla mnie jak oobe albo coś przed oobe, w każdym razie fajne Usmiech kiedy już przełamiesz lęk, spróbuj pójść dalej i opisz nam Usmiech

Nigdy nie pozwól Wiedzy stanąć na drodze do Prawdy!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów