Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
15-02-2015, 21:29
Witam ;)

Dobry wieczór, jestem Marcin, i mam 16 lat Zaciesz
OOBE interesuję się od niedawna, chociaż parapsychologią (mam nadzieję że nikogo to nie urazi) interesuję się od może 2 lat.
Założyłem tutaj konto, ponieważ niedawno "chyba" miałem coś, w co do tej pory nie wierzyłem. Chciałbym więc spytać k'woli pewności, czy to aby na pewno to, ludzi, którzy mają z tym większe doświadczenie, wybaczcie jeśli to offtop Zaciesz
Po poczytaniu trochę Monroe'a, 5 dni temu kiedy obudziłem się w nocy, po prostu przypomniałem sobie cytat z filmiku MCSzakala: "OOBE to coś normalnego". Silne wibracje przyszły natychmiast, ze strachu "przerwałem" je.
Dzień później to samo, trochę mniejszy strach, postanowiłem obrócić się po wibracjach. Czułem jednocześnie drugie ciało, jak i ciało fizyczne, co było bardzo ciekawe.
Jeszcze dzień potem po obudzeniu się w nocy, i pomyśleniu o OOBE udało mi się przeniknąć oburącz ścianę. Przy pierwszej ręce bałem się otworzyć oczy, przy drugiej mniej, kiedy przenikała ścianę widziałem taką małą białą plamkę.

I tutaj prośba o pomoc: Ostatnio w nocy chcę wywołać to znowu, i czuję wibracje, lecz dużo słabsze, przez co nie osiągam nic z poprzednich rzeczy. Jakieś rady?
Pozdrawiam Zaciesz
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2015, 22:52
RE: Witam ;)

Witaj, Marcinie!
To w zasadzie bez związku, ale muszę Ci powiedzieć, że Twoja polszczyzna jest godna podziwu... nie widzę ani jednego brakującego ogonka i prawie wszystkie przecinki tam, gdzie trzeba (wybacz, ale to już takie zboczenie zawodowe). Usmiech

Co do wywołania OOBE to wydaje mi się, że mówimy tu o podobnym problemie jak w wątku "Drgania 'na przycisk'". Pisałam tam o stanie braku oczekiwań. Rzecz polega na tym, że jeśli czegoś pragniesz za bardzo i zaczynasz budować sobie oczekiwania co do rzeczywistości - porażkę masz prawie gwarantowaną, bo świat jest tak skonstruowany, że nic nigdy nie stanie się tak, jak to sobie wcześniej wyobraziłeś. Postaraj się podchodzić do tego z czystym umysłem, na nic nie licząc, i wtedy powinno wyjść w sposób naturalny i niewymuszony Usmiech

Nigdy nie pozwól Wiedzy stanąć na drodze do Prawdy!
16-02-2015, 09:07

Dzięki! Z drugiej strony wyczytałem też wzmianki o tym, że trzeba tego bardzo chcieć. Mam więc bardzo tego pragnąć, zarazem z postawą "co będzie to będzie"?
16-02-2015, 09:55

Ja bym się skupiła na "niechceniu" Usmiech
Nie musisz pracować nad pragnieniem, przecież pragniesz i tak, inaczej byś nie próbował i nie pytał tu, jak to zrobić - to już wystarczające "chcenie".
Po prostu kładziesz się, całą energię skupiasz na tym, żeby np. się nie poruszyć, uwagą obserwuj reakcje w swoim ciele, oglądaj rzeczy pod powiekami, pracuj nad rozluźnieniem każdego mięśnia. Wszystko powinno być bez przymusu, delikatnie. I najważniejsze: nie myśl o wibracjach, a kiedy już się pojawią to nie spodziewaj się silniejszych (w ten sposób rodzi się oczekiwanie, uciekanie myślami w przyszłość), po prostu spokojnie obserwuj, co się z Tobą dzieje. Nie oczekuj niczego.

Nigdy nie pozwól Wiedzy stanąć na drodze do Prawdy!
16-02-2015, 13:20

Dzięki! Powiem Ci, że robiłem zupełnie odwrotnie, i fakt faktem dzisiaj nad ranem dostałem silnych wibracji, lecz nie udało mi się poruszyć nawet ręką. Trochę paranoja, ale zobaczymy Zaciesz
16-02-2015, 13:48

Czesc Usmiech
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów