Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
03-07-2012, 22:22
Rainbow Witajcie

Witam,

Trafiłam na to forum dzięki wujkowi Google, bo chcę na nowo rozbudzić moje LD.
To moje główne zainteresowania, ale nie tylko świadome śnienie, a sny w ogóle.
Miałam też kiedyś dość często prorocze sny, niestety ostatnio jakoś mnie opuściły..
Poza tym fascynuje mnie interpretacja snów i jak dużo można z nich wyciągnąć kiedy się w nie zagłębimy i dłużej zastanowimy.
Podstawowe lektury jakie przeczytałam i polecam kazdemu:
"Wszystko o snach" G. Delaney
"Encyklopedia snu" J. R. Lewis
i parę innych, ale teraz nie pamiętam..

Interesuję się również pracą ze świadomością tak ogólnie.
Medytacje
Joga
Mantry - najnowsze odkrycie
Chemtrails
NWO

A chyba najbardziej oprócz snów tematy związane z żywieniem.
Dieta Gersona
Żywność GMO (to złooooooo!)
Obecnie jestem wegetarianką nie jem też białego cukru, soli, białej mąki.
Może w przyszłości weganka.

Mam nadzieję, że to forum żyje i dowiem się tu wielu ciekawych rzeczy i będę się starała tez pomóc wam w miarę moich mozliwości Usmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-07-2012, 23:09
RE: Witajcie

Witam! Miło gościć nowego użytkownika Zaciesz
Tak się składa, że jestem wegetarianinem na drodze do diety wegańskiej oraz odżywiania się samymi płynami. Blush

Ty to Bóg, My to Bóg, Ziemia to Bóg, Wszechświat to Bóg. Bóg jest Wszystkim, Wszystko jest Bogiem.
03-07-2012, 23:27

(03-07-2012 23:09)Jimmyee napisał(a):  Witam! Miło gościć nowego użytkownika Zaciesz
Tak się składa, że jestem wegetarianinem na drodze do diety wegańskiej oraz odżywiania się samymi płynami. Blush

Samymi płynami? O takim pomyśle nie słyszałam, ale w sumie to chyba logiczne bo i pokarm powinno się przeżuwać dopóki nie stanie się właśnie taki niemalże płynny.

Przeczytałam parę dni temu coś ciekawego w tym temacie, może Cię zainteresuje:

http://servilo.website.pl/teksty/zwo.pdf
04-07-2012, 10:34

Witaj, mnie również interesują szeroko pojęte sny Usmiech. Z tym, że ja dopiero zaczynam swoją przygodę z nimi, więc jak masz już trochę doświadczenia to chętnie bym z tobą pogadał. Może daj swoje gg jak masz czas pogadać.

LD: Ok 20
OOBE: 1
04-07-2012, 12:51

(03-07-2012 23:27)eMeS napisał(a):  
(03-07-2012 23:09)Jimmyee napisał(a):  Witam! Miło gościć nowego użytkownika Zaciesz

Samymi płynami? O takim pomyśle nie słyszałam, ale w sumie to chyba logiczne bo i pokarm powinno się przeżuwać dopóki nie stanie się właśnie taki niemalże płynny.

To co robię jest częścią procesu przechodzenia na odżywianie praniczne.
1. Wykluczyć z diety czerwone mięso
2. Odżywianie jedynie produktami roślinnymi surowymi
3. Przejście na same zupy
4. Przeprogramowanie ciała i usunięcie programów związanych z odżywianiem.

Przejście na "niejedzenie" jest głównie związane z rozwojem duchowym, więc na razie zmieniam jedynie nawyki żywieniowe Blush

Ty to Bóg, My to Bóg, Ziemia to Bóg, Wszechświat to Bóg. Bóg jest Wszystkim, Wszystko jest Bogiem.
04-07-2012, 23:09

Witaj, miłych doświadczeń ;D Blush

Dążenie do niewyobrażalnych stanów!

LD - 41 Mysli Last 21.04.2013 !
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-07-2012, 23:52

(04-07-2012 10:34)Garus napisał(a):  Witaj, mnie również interesują szeroko pojęte sny Usmiech. Z tym, że ja dopiero zaczynam swoją przygodę z nimi, więc jak masz już trochę doświadczenia to chętnie bym z tobą pogadał. Może daj swoje gg jak masz czas pogadać.

gg 7971597 - jestem najczęściej wieczorami na kompie, pisz jak będę mieć czas chętnie pogadam, wymienimy doswiadczeniaUsmiech

(04-07-2012 12:51)Jimmyee napisał(a):  
(03-07-2012 23:27)eMeS napisał(a):  

To co robię jest częścią procesu przechodzenia na odżywianie praniczne.
1. Wykluczyć z diety czerwone mięso
2. Odżywianie jedynie produktami roślinnymi surowymi
3. Przejście na same zupy
4. Przeprogramowanie ciała i usunięcie programów związanych z odżywianiem.

Przejście na "niejedzenie" jest głównie związane z rozwojem duchowym, więc na razie zmieniam jedynie nawyki żywieniowe Blush

Masz na myśli breatharianizm? Bo mówiłeś o odżywianiu się płynami, ale chyba docelowo zostaje tylko woda? Bez innych płynów?
No to ciekawa jestem czy Ci się uda, ja na razie tylko słyszałam o takich osobach, ale osobiście nie poznałam, więc trudno mi w to uwierzyć, ale jestem otwarta na takie sprawy.

(04-07-2012 13:13)Lotnik napisał(a):  siema Blush mozesz opowiedzec o Twoim najnowszym odkryciu -mantry? ej a ta dieta czym ma Ci sluzyc?

O mantrach to na razie nic nie opowiem, bo jedyne co mogę powiedzieć to że lubię ich słuchać;]
Nie wiem czy ktoś z was słyszał o takim wydarzeniu, ale byłam dwa tygodnie temu na
Harmonii Kosmosu
http://januszzagorski.pl/imprezy/harmoni...mosu-2012/
i tam właśnie jedna dziewczyna pięknie śpiewała Mantry w sanskrycie grając przy tym na jakims dziwnym instrumencie. Oczarowała mnie swoim śpiewem, ma prowadzić jakies warsztaty i wspólne śpiewanie, planuję się wybrać.
Mantra - w buddyzmie i hinduizmie formuła, werset lub sylaba, która jest elementem praktyki duchowej. Jej powtarzanie ma pomóc w opanowaniu umysłu, zaktywizowaniu określonej energii, uspokojeniu, oczyszczeniu go ze splamień. - to tak z wikipedii Blush To po prostu trzeba usłyszeć i poczuć tą energię..

Co do mojej diety, to znajomy wyleczył się taką z alergii, które ja niestety też mam.
Podobno eliminując cukier można takie cuda zdziałać, więc ja teraz próbuje, na pewno mi nie zaszkodzi, a skoro może pomóc to czemu nie.

(04-07-2012 14:27)Bartek8 napisał(a):  Yoł!
Też interesuję się NWO. Usmiech

YołUsmiech Ja NWO nie tak mocno, tyle, że wiem o co w tym wszystkim chodzi, ale nie chce się w to już bardziej wkręcać. Na początku jak to "odkryłam" to się dowiadywałam ile mogłam, ale teraz wolę się zająć swoim rozwojem duchowym niż tymi wszystkimi nieciekawymi sprawami..

(04-07-2012 23:09)ns13 napisał(a):  Witaj, miłych doświadczeń ;D Blush

A dziękuje! Usmiech

P.S.: Łał! Cieszę się, że wbrew moim obawom to forum na prawdę żyje! Usmiech
05-07-2012, 00:08

Być może tak mało wiemy o bretarianach dlatego, że ta umiejętność jest ściśle związana z rozwojem duchowym (jest skutkiem ubocznym) Blush Ale to już inny obszerny temat Mysli

05-07-2012, 00:22

W sumie jak ja bym była bretarianką też bym się nie chwaliła na lewo i prawo bo by ludzie tylko głowami kręcili.. i nikt "normalny" nie zrozumie, więc racja, że nie dziwne, że o nich nie słychać.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów