Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
05-12-2012, 10:52
WitaM

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Mam na imię Krzysztof mam 16 lat i interesuj się piłką nożną, komputerami i wszystkim co z nimi związane .
Trafiłem na tą stronę przez inny artykuł o "Śnie świadomym". Temat ten bardzo mnie zainteresował, na tyle że zacząłem szukać informacji i poradników wszelakiego rodzaju. Przeczytałem już kilka opisów, poradników, itp. Miałem już kilka LD jak byłem młodszy ale wtedy nie było dla mnie to coś nadzwyczajnego, były też inne dziwne sytuację ale kiedy indziej o tym.
Staram się teraz zacząć z LD a później z OOBE. Na razie czytam różne poradniki i różne dokumenty video.

Teraz chciałbym poprosić o podesłanie linków do artykułów i filmów( nie tylko dokumentalnych ale i tych "kinowych") które mogły by mi pomóc w dalszej nauce tego lub też innych ciekawych lub interesujących rzeczy/zdolności.

Z góry dziękuje z pomoc o pozdrawiam...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-12-2012, 16:38
RE: WitaM

siemka, powodzenie niestety jeśli chodzi o artykuły to nie pomogę Usmiech

LD: ok. 40

"Jestem tym kim jestem, dzięki ludziom których spotkałem. Bez nich byłbym nikim, z nimi mogę wszystko."

Ogarniam hunę Blush
Kocham.
05-12-2012, 20:14

Jezeli chcesz film "kinowy" ktory nie tyle nauczy cie LD lub OOBE lecz zmieni twoje zycie o 180 stopni (na lepsze oczywiscie) ogladnij film "The Secret".

OOBE bogiem!

BKA nałogiem!

PM podstawą!

LD zabawą!
 Podziękowali: Rysiu11
06-12-2012, 08:42

Witam cie serdecznie na forum. Mam do ciebie pytanie. Czy znasz angielski w stopniu wystarczającym do czytania artykułów po angielsku? Większość wiedzy jest właśnie w tym języku.

Każdy sen, ten czarowny i piękny, zbyt długo śniony zamienia się w koszmar. A z takiego budzimy się z krzykiem. - Andrzej Sapkowski, Pani Jeziora
06-12-2012, 13:02

Wiedzy może nie mam ale od czego jest słownik albo Google translator, z tym drugim nie raz rozpoznawałem nie jeden artykuł anglojęzyczny.
06-12-2012, 17:49

Podoba mi się twoje podejście Blush Nie jeden liczy na gotowe odpowiedzi nie zadając sobie trudu szukać. Tak trzymaj

Każdy sen, ten czarowny i piękny, zbyt długo śniony zamienia się w koszmar. A z takiego budzimy się z krzykiem. - Andrzej Sapkowski, Pani Jeziora
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów