Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wielki Powrót
03-08-2012, 20:43
Wielki Powrót

Witajcie. Otóż po okropnie długiej i niezapowiedzianej przerwie ogłaszam, że wracam. Dużo się nauczyłam przez ten czas i chciałabym się podzielić z wami ta wiedzą. Dodatkowo niejednokrotnie doświadczyłam PM oraz OOBE, wiec jest czym się chwalić Tongue
Cóż, przez ten rok zmieniłam się bardzo wiec w porównaniu ze mną, która niektórzy z was znali jestem całkowicie obca. Wiec od początku:
Nazywam się Ola, jednak wszyscy ze społeczności internetowej oraz co poniektorzy z realnego życia dwa mnie Alora (i tego się trzymajmy). Mam obecnie 16 lat, od września będę się uczyć w jednym z warszawskich liceów. Dalej interesuje się astronomią, jednakże do moich zainteresowań dołączyły również: teologia, psychologia, filozofia, zjawiska paranormalne, demonologia, egzorcystyka, mistyka, energetyka (czakry i te sprawy) oraz wróżby i sny.
Mam szczerą nadzieję, że wybaczycie mi moją nieobecność oraz ze nawiążemy owocna współpracę.
Pozdrawiam, A.

Stąpaj lekko po Ziemi,
Wdychaj łagodnie Powietrze,
Otul się miękką Wodą,
Ostrożnie dotykaj Ognia.

LD: +400
OBE: 6
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-08-2012, 23:29
RE: Wielki Powrót

Haha tak, powyzywać drugą-stronę na obokciala.pl i potem jak już wszystko usunęli, to można zrobić wielki powrót Lol2
Dobrze, że na tym forum nie ma nadawania różnych dziwacznych rang. Na pewno jedną z tych niewdzięcznych byś zebrała. Ludzie...
04-08-2012, 11:24 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-08-2012 11:30 przez Alessandra Alora.)

Z obokciala.fora.pl odeszłam nim całkowicie upadło. Przyznaje się, popełniłam mnóstwo błędów, których skutki były nieodwracalne albo zmieniły wszystko. Głęboko tego żałuję. Ludzie się zmieniają. Szczerze mówiąc, nie sądziłam, że ktoś mógł to zauważyć, nawet sama o tym zapomniałam. Uległam napięciu, raz byłam po jednej stronie, a raz po drugiej - efekty bycia podatną na tłum.
Jednocześnie z góry chciałabym serdecznie przeprosić każdego o którym z mojej strony padło jakieś oszczerstwo.
Ostatnie 11 miesięcy dały mi sporo do myślenia, doświadczyłam bólu straty, samotności, zdrady ale też miłości i przyjaźni. Nie chcę się z nikim kłócić.
Kat, jeśli tak bardzo Ci zależny, możesz dać mi ostrzeżenie, proszę bardzo. Dla tych, którzy by również mieli wątpliwości w związku z moim powrotem. Niech wiedzą, że nabroiłam.
Moim motywem do powrotu jest nic innego jak chęć podzielenia się Wiedzą, jaką zdobyłam oraz nawiązanie nowych lub odnowa starych kontaktów. Fakt, jest niewielka, ale dalej się uczę, zarówno ezoteryki jaki i życia. Na błędach człowiek się uczy. Mogę się założyć, że każdy z was na tym forum nie jest święty, czy to w społeczności internetowej, czy realnej na pewno kiedyś zawinił. Ja staram się swoje błędy naprawić.

Tak więc w związku z powyższym oraz faktem, że nie byłam wobec Was fair śmiem prosić o wybaczenie.

Stąpaj lekko po Ziemi,
Wdychaj łagodnie Powietrze,
Otul się miękką Wodą,
Ostrożnie dotykaj Ognia.

LD: +400
OBE: 6
05-08-2012, 13:01

Hej. Jak mówisz, chciałabyś się chętnie podzielić wiedzą, więc mam prośbę. Mogłabyś opisać swoje oobe, opisać na czym to zjawisko właściwie polega a także czym różni się ono od LD i proces wychodzenia z ciała od np. takiego wchodzenia do snu. Bardzo mi na tym zależy, bo bardzo mało jest osób które uważają że LD i OOBE to różne rzeczy a już takich które tak uważają i doświadczają obu nie ma prawie wcale. Większość po prostu doświadcza LD, uważając je za wyjście z ciała i chwali się, że umie OOBE. Także bardzo mi zależy żeby ktoś mi przybliżył ten temat Usmiech.

LD: Ok 20
OOBE: 1
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów