Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Widzenia senne
26-04-2018, 00:48
Widzenia senne

Witam, sprawa kręci się w około pewnej kobiety, koleżanki przyjaciela. Wspominał o niej parę razy, ale ani w internecie, ani na żywo jej nie widziałem. Opiszę wam sen, zaznaczając ważne elementy.

Wszedłem do klatki bloku, POD DRZWIAMI (ciemny kolor) SIEDZIAŁ FACET, czarne i tłuste włosy. Potem zapukałem do drzwi i otworzyła mi ona, NISKA BLONDYNKA z piskliwym głosem. Potem paliłem z nią zioło, wywróciłem się na nią, spojrzenie w oczy i ją rozebrałem. Zapamiętałem DWA TATUAŻE, jeden taki z figur geometrycznych (modne ostatnio) i drugi z motywem liści (pamiętam że kolorowe, ale tylko zacieniowane).

Obudziłem się cały spocony i z dziwnym uczuciem w głowie, od razu napisałem do tego przyjaciela, potwierdził WSZYSTKO. Ciemno brązowe drzwi, mieszkanie w bloku, na jej klatce stoi fotel i sąsiad (kolor i tłuszcz na włosach się też zgadzał) siada tam gdy wraca ze sklepu (często tam siedzi), faktem też się okazało że pali marihuanę ta dziewczyna, tatuaże dokładnie zgodne z opisem, jej wygląd też się zgadzał. Co mam o tym myśleć? To na pewno nie zbieg okoliczności. Boję się spać, pomocy.

Dla zainteresowanych mogę wysłać zdjęcia czatu z godziny około 2:30 z tym przyjacielem i wszystko tam widać jak na dłoni.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-05-2018, 21:30
RE: Widzenia senne

Jeżeli kumpel Cię nie wkręcał, to najwidoczniej stało się coś nadzwyczajnego i jakimś cudem przyśnił Ci się sen odzwierciedlający rzeczywistość, pomimo, że wcześniej jej nie znałeś. Trudno mi w to uwierzyć, ale niby takie rzeczy się zdarzają. Może masz predyspozycje do śnienia snów powiązanych z faktyczną, urzeczywistnioną warstwą świata, albo po prostu sfraciłeś xD. Cokolwiek by to nie było - nie masz się czego bać. Przecież to niczego złego nie zwiastuje, ani nic złego się nie stało. Usmiech

Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów