[-]
Ogłoszenie - System Integra

System INTEGRA dostępny dla wszystkich!!!
Wystartowała wersja Beta Integry dostępna dla wszystkich! Już teraz każdy z Was może przetestować kontynuację serwisu Druga-Strona rejestrując się na oficjalnej stronie ów systemu: http://systemintegra.pl

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W co wierzysz?
13-02-2011, 23:14
RE: W co wierzysz?

Albo i nie. Nikt nie wie co jest po śmierci Tongue

Każdy sen, ten czarowny i piękny, zbyt długo śniony zamienia się w koszmar. A z takiego budzimy się z krzykiem. - Andrzej Sapkowski, Pani Jeziora
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-02-2011, 23:19

Poczytaj Roberta Monroe, jego drugą książkę - tam opisuje życie po śmierci Usmiech

Umiejętności można nabyć. Talentu niestety nie...
14-02-2011, 00:37

Tylko ciężko w takie coś uwierzyć jak się tego samego nie czuje, prawda? Co innego jak by wrócił po śmierci. Tongue
14-02-2011, 16:25

No, niektórzy mówią, że wrócili. Ale czy to nie jest ich wyobrażenie? Nikt nie zweryfikował, że to co mówią, to jest prawda.

Każdy sen, ten czarowny i piękny, zbyt długo śniony zamienia się w koszmar. A z takiego budzimy się z krzykiem. - Andrzej Sapkowski, Pani Jeziora
14-02-2011, 17:14

mickes wydaje mi się ,że jak doświadczysz 1 OOBE ,to przestaniesz wierzyć w Boga.
Tzn ,w Boga ,może będziesz Jeszcze wierzył ,ale w religie raczej nie.

http://www.dharma4.tumblr.com

http://www.pajacyk.pl

"Wyrób sobie idiotyczny zwyczaj cieszenia się niepowodzeniem" ~Vadim Zeland
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-02-2011, 19:31

Ale to już są dywagacje czysto akademickie Tongue Nie wiem, w co będę wierzył, kiedy osiągnę OoBE> Wiem, że jeszcze go nie osiągnąłem.

19-09-2011, 21:39

Wierzę w reinkarnację. Wierzę, że każdy człowiek jest dobry, tylko niektórzy to odrzucają. Wierzę, że każdy może czynić dobro. Myślę, że jest Ktoś lub Coś który/e patrzy na nasze poczynania i pilnuje nas, jednak nie utożsamiam się z żadną z religii. Mimo iż byłam ochrzczona w wierze katolickiej, to jestem ateistką.
27-09-2011, 18:34

To, że po oobe przestanie się wierzyć w Boga to nie do końca prawda. Czytałam wiele książek i w niektórych ludzie którzy doświadczyli oobe nawrócili się na chrześcijaństwo choć wcześniej byli ateistami. Oglądałam film gdzie człowiek ukąszony przez meduzę w tropikach opisuje jak umarł i widział się z Jezusem a z drugiej strony inni piszą, że Bóg na pewno nie istnieje. Obecnie jestem ateistką choć od tego natłoku informacji sama nie wiem w co mam wierzyć.
Malv, zgadzam się z tobą każdy może czynić dobro i każdy jest dobry, tylko niektórzy to odrzucają.

LD:5
03-09-2017, 22:31

Wierzę w siebie i w to że jeśli czegoś bardzo chcesz to możesz to osiągnąć.Ponadto wierzę w miłość.

Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów