[-]
Ogłoszenie - System Integra

System INTEGRA dostępny dla wszystkich!!!
Wystartowała wersja Beta Integry dostępna dla wszystkich! Już teraz każdy z Was może przetestować kontynuację serwisu Druga-Strona rejestrując się na oficjalnej stronie ów systemu: http://systemintegra.pl

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
12-09-2015, 10:38
Tatuaż

Hej, milion lat nie dodałam tematu Zaciesz Ale tak sobie siedzę, myślę, i może ktoś z was ma jakiś tatuaż, albo takowy planuje? Jeśli tak, to czym on jest i jakie ma znaczenie, albo jakie miał będzie?

Jako że ja temat piszę, to i ja zacznę. Ja posiadam na wewnętrznej stronie prawego nadgarstka tatuaż, jest to orle pióro i parę gwiazdek. Gwiazdki odnoszą się do zainteresowania magią i tym że zajmuje się Tarotem, i ten symbol jest krótki. Natomiast orle pióro było gruntownie przemyślane i po pierwsze - jako samo pióro odnosi się do zamiłowania do pisania i tworzenia. Ale istotnym jest też fakt że jest to pióro orła, przedniego zresztą. Orzeł w dawnych kulturach był symbolem bardzo szamańskim, jako strażnik krainy umarłych przeprowadzał do niej dusze ludzi.
W innej kulturze jest to symbol wojownika, co też bardzo trafia w moje przesłanie.
I jeszcze na sam koniec, istotne jest to że z orłem jestem związana jako z totemem i niejednokrotnie w praktykach czy snach pojawia się jego symbol, czasem zamiennie z symbolem feniksa (chociaż ten niezmiernie rzadko, ale w kulturze hinduskiej są one sobie równe).
Sam tatuaż robiłam w czasie w którym postanowiłam coś zmienić w swoim życiu, więc tak czas (chociaż spontaniczność też w tym była) i okoliczności w dużej mierze zadecydowały o jego pojawieniu się. Później może wstawię zdjęcie, i jestem ciekawa czy wy macie jakieś inspirujące posty do dodania Tongue

Atheo! Zaciesz

LD- też się z wami napiję!
OOBE- stanowczo nie biorę! Zaciesz
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów