Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
30-08-2009, 15:58
Szalom !!

Witajcie Bracia jestem tu nowy zresztą jest to temat dla świeżaków więc nie muszę tego pisać Usmiech. Odmiennymi stanami świadomości interesuję się już parę lat wcześniej bardziej za pomocą dragów i zainteresowania nowoczesnym szamanizmem, a teraz od jakiegoś czasu jeszcze Obe i LD. Sporo już działo się faz w mojej głowie ale nadal nie mam dosyć chcę się rozwijać i doświadczać - najbardziej zależy mi na Obe i Ld które przyznam nadal mi wychodzą od czasu do czasu chciałbym częściej i mam nadzieję że Twórca tego forum oraz Wy mi w tym pomożecie. Natura która mnie na co dzień otacza, z racji tego że mieszkam na wsi, daje mi niesamowitego kopa i wyciszenie. Oprócz odmiennych stanów świadomości inną moją pasją jest kowalstwo artystyczne, hodowla trzody chlewnej oraz muzyka którą lubię sobie w szopie brzdąkać z ziomkami (szanty, power metal i dream pop). To chyba tyle o mnie Usmiech.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-08-2009, 23:23 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-07-2010 18:52 przez Instead.)
RE: Szalom !!

Witamy na forum Usmiech Masz ciekawe pasje hehe. Z tymi świniami... Zaciesz nie wiedziałem, że to może być pewien rodzaj hobby Tongue
Jeśli się nie mylę, to jesteś tutaj pierwszą osobą, która przyznała się do korzystania z różnych rodzajów ziółek, w celu osiągnięcia odmiennych stanów świadomości Zaciesz

Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
31-08-2009, 08:45

V.D.Costa coś tam mówił... Zadowolenie

Witam , jeżeli chodzi o muzykę i granie to jesteśmy zgodni Zaciesz Ile grasz lat ?
31-08-2009, 12:26

(31-08-2009 08:45)Gibson napisał(a):  V.D.Costa coś tam mówił... Zadowolenie

No właśnie mówił ... już go tutaj nie ma to się nie liczy xD

Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-09-2009, 20:11

WItamUsmiech