[-]
Ogłoszenie - System Integra

System INTEGRA dostępny dla wszystkich!!!
Wystartowała wersja Beta Integry dostępna dla wszystkich! Już teraz każdy z Was może przetestować kontynuację serwisu Druga-Strona rejestrując się na oficjalnej stronie ów systemu: http://systemintegra.pl

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sposób na LD
08-01-2011, 16:44
RE: Sposób na LD

hehe ,no troszku tego sposobu nie dopracowałeśTongue

Ale ,można "Strzelać" np.nastawiasz sobie budzik ,za 3 godziny po pójściu spać.
Ale budzik w telefonie ,jeżeli jest taka opcja (w sumie to nie wiem czy taka jest w jakim kolwiek telefonie ,ale chyba jestZaciesz)
Cichy ,krótki jedno sekundowy dzwonek;p.

Hehe ,dzisiaj właśnie coś takiego miałem:
Jest 6:00.Nie świadomie sobie śnie.
Już było blisko do świadomości ,bo miałem coś przeczytać.I nagle słysze jak Mi telefon dzwoni ,tak jakby z kieszeniTongue
Uświadomiłem sobie ,że to sen, i tutaj była radość w zdenerwowaniu.
Cieszyłem się ,że uświadomiłem sobie ,że to sen ,a wkurzyłem jak doszło do mnie chyba w tej samej sekundzie ,że zaraz się obudzę;p
Obudziłem się ,odebrałem telefon ,i powiedziałem :
"Qrde dałnie! Ld prawie miałem ,a Ty mnie obudziłeś!Jak Cię dorwę to Ci nogi z dupy powyrywam"
Okazało się ,że był to jakiś zastrzeżony numer;p

http://www.dharma4.tumblr.com

http://www.pajacyk.pl

"Wyrób sobie idiotyczny zwyczaj cieszenia się niepowodzeniem" ~Vadim Zeland
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-01-2011, 17:38

(08-01-2011 16:03)Instead napisał(a):  [Obrazek: remm.jpg]

Wiesz może jak to idzie dalej po 8 godzinach? Bo nieraz to nawet śpię ponad 12 godzin. Tongue
Czy potem jest 50min, 60 itd...?Zaciesz, aż w końcu cały czas do czasu aż się obudzi? Fajnie by było. Usmiech
Jeszcze mnie zastanawia, jak to jest kiedy się przebudzi i zaraz znów położy spać, lub za jakiś czas. Od nowa ten system leci, czy dalej, a może się trochę cofa?Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-01-2011, 18:01

Hmm potem nie wiem Zaciesz Ale jak śpimy dłużej to i tak mamy jakieś sny, więc REM musi tam być Tongue
A jeśli się obudzisz i znowu położysz to na pewno nie idzie od początku. Raczej Wracamy do poprzedniego stanu, jeśli to było krótkie przebudzenie. A dłuższe to już nie wiem Zaciesz Żeby to sprawdzić, trzeba by było prowadzić badania na większą skalę.

05-05-2011, 19:04 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-05-2011 22:26 przez Instead.)
Budzik

Dobra pokusiłem się o program budzik Tongue Pobrane z centrumxp.
W załączniku jest. Jeśli ktoś chce zmienić dźwięk dzwonka, to musi zamienić go za "whistle.wav". Oczywiście nowy musi być z rozszerzeniem wav. Miłej zabawy Tongue

Załączone pliki
.zip  Budzik.zip (Rozmiar: 58.25 KB / Pobrań: 35)

Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów