Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
17-09-2014, 20:04
Siema

Na wstępie witam wszystkich serdecznie. A więc siemka.

Piszę tutaj na tym forum, bo jestem troszkę mówiąc zszokowany ilością informacji na temat duchowego opiekuna (rodziny czy przyjaciół zwał jak zwał), które ostatnio znalazłem w necie.

Interesuje mnie temat OOBE, a dokładniej możliwość kontaktu z duchowym opiekunem, w celu dokonania niezbędnych korekt w życiu, aby życie stało się lepsze.
Troszeczkę poczytałem tutejsze i nie tylko to forum. Byłem tam i go widziałem i nigdy nie zapomnę. Najciekawsze z tego jest, że nie jest on (może ona?) z tego świata. Mam do odrobienia zadanie domowe, z którym niestety sobie nie radzę.

Co do snów, to niestety mam bujną fantazję. Nie wiem czy kiedykolwiek miałem wpływ na moje sny, ale robiły mi sieczkę z bani od najmłodszych lat. Chociaż.. niejednokrotnie stawałem się w nich kimś innym lepszym, bez problemów, kompleksów itd.. Wielokorotnie zabijałem się w śnie, głównie przez skok z kilkupiętrowego bloku. Kilka dni temu śniło mi się, że kogoś zabiłem ( często tak miałem). Ależ się ucieszyłem rano, gdy dowiedziałem się, że to tylko był sen.

Jak zna ktoś jakieś linki, tytuły książek o pracy nad sobą lub przeżyć osób co podobnie tak miały to wrzućcie..

Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów