Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
17-03-2011, 20:15 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-03-2011 20:17 przez wawel.)
Sen

Dzisiaj właśnie wymusiłem u siebie zapamiętanie snu (jakby). Ustawiłem budzik na 4 i wstałem, poszedłem spać. Obudziłem się i coś mi świtało miałem zerwać się z łóżka ale przypomniałem sobie że trzeba pomyśleć co się śniło. Normalnie mi się nie przypomina ale dzięki budzikowi się udało Zaciesz.
Sen miałem trochę dziwny? Uciekałem jakimś sflaczałym autem, postanowiłem znaleźć szybsze auto i pojawiło się za zakrętem ale stało na przodzie (pionowo) oparte o skałę. Wziąłem mały patyczek i nim poruszyłem auto? Taką dźwignię zastosowałem. Auto było koloru niebiesko-pomarańczowego ( w stylu pickap (nie wiem jak się pisze Zaciesz) z zaokrąglonym jak u starych aut przodem i podrasowanym. Wjechałem to sklepu , gościu zaczął się drzeć (miał chyba z 1m) był ze mną towarzysz szybko wbiegliśmy no winny jeszcze jakaś panna (do końca nie pamiętam) i czekamy z 2 minuty a winda otwiera się na tym samym piętrze a gościu oznajmia że to winda nie jeżdżąca.
Wsiadłem do jakiegoś gokardu i jechałem.
Obudziłem się i nawet nie zapisałem snu bo zaspałem do szkoły.
Akcja działa się na pustyni/ prerii. Może dlatego że lubię takie klimaty dzikiego zachodu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-03-2011, 20:34
RE: Sen

W końcu ci się udało.Zaciesz Teraz powinno pójść z górki. Usmiech
Budź się często w nocy budzikiem i pamiętaj o przypomnieniu sobie snu. W ten sposób szybciej się tego nauczysz.
Powodzenia dalej. Zadowolenie
20-03-2011, 19:53 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-03-2011 19:54 przez wawel.)

Miałem ostatni że właziliśmy do czołgów plazmowych (tak oficer powiedział). Byłem sam i wsiadłem do czołgu i wsiadła jakaś kobieta (ładna) Zaciesz. Później tymi czołgami pojechaliśmy do restauracji barierki nad przepaścią miały 10cm wysokości, mój kolega wychodzi kopie tą belkę i mówi lol. Sen zapowiadał się fajnie a zrobił się bez sensu xD
20-03-2011, 23:49

Dlatego właśnie świadome sny są takie fajne. Zmieniasz je na takie, jakie tylko chcesz. Usmiech Gdyby tylko istniały jakieś skuteczniejsze i łatwiejsze techniki...
21-03-2011, 14:39

Trening czyni mistrzaTongue W końcu techniki stają się łatwiejszeTongue Wawel czytałeś o alfa-budziku? Moim zdaniem nadaje się lepiej.

Każdy sen, ten czarowny i piękny, zbyt długo śniony zamienia się w koszmar. A z takiego budzimy się z krzykiem. - Andrzej Sapkowski, Pani Jeziora
23-03-2011, 15:37

Miałem dzisiaj sen że byłem w Auli. To nei miało schodów tylko tak jakby pochyłą ściana. Gościu podszedł i dał mi notes miałem zapisywać kto gadał. On podszedł do jakieś dziewczyny i gadał ja mu zwróciłem uwagę i on powiedział że zdałem test i się pyta co mam jeszcze zrobić ,a ja poprawnie mówiłem Zaciesz. później usiadłem na krześle ale że podłoga była bardzo pochyła musiałem wytężać siły żeby nie spaść. Sen bez sensu jak zwykle :> .
22-01-2016, 12:23

Ja bardzo często pamiętam swoje sny bardzo realistycznie, jednak nie myślę o tym, żeby je zapamiętywać. Po prostu dzieje się to samoczynnie. Jednak, samo panowanie nad snem mam jeszcze nieopanowane.. Ale mam nadzieję, że niedługo już do tego dojdę.

polecam bo dużo fajnych grafik energii i aury: Kolory Aury
21-06-2018, 16:17

po niektórych lekach też pamięta się wszystkie sny i są one bardzo realne...
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów