[-]
Ogłoszenie - System Integra

System INTEGRA dostępny dla wszystkich!!!
Wystartowała wersja Beta Integry dostępna dla wszystkich! Już teraz każdy z Was może przetestować kontynuację serwisu Druga-Strona rejestrując się na oficjalnej stronie ów systemu: http://systemintegra.pl

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10-02-2016, 00:27
RE: Ramtha

Do czasu aż ja żyję, to również i temat Zaciesz

Przeczytałem wszystkie poboczne książki Ramthy, ale nie przeczytałem wciąż białej księgi, chociaż ją mam, nie wiem czemu. Nadszedł u mnie też czas zmian, poszedłem na studia i znów to wszystko odeszło w kąt (mam na myśli czytanie i pogłębianie wiedzy na temat tego wszystkiego), ponieważ jeśli chodzi o te nauki i duchowość, to zagościła ona na stałe w moim życiu i rozmyślam o tym wszystkim bardzo często. Możesz jakoś opisać zmiany jakie zauważyłeś w swoim życiu, światopoglądzie po przeczytaniu Białej Księgi? Wiem że powinienem ją przeczytać już dawno temu ale nie mam na razie czasu ze względu na sesję. Ale czuję, że ta mała iskra rozpaliła znów ognisko chęci i chęci powrotu do tego wszystkiego.

Wciąż żyję w nieświadomości, ciężko się z niej wyrwać, bardzo ciężko.

[Obrazek: a5y3.png]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-03-2016, 11:06

Najpierw przerobilem "Rozmowy z Bogiem" N.D. Wallesa. Nastepnie znalazla mnie Biala ksiega. Od kilku lat jestem w ciaglej pracy nad soba, albo inaczej nad akceptacja siebie. To co mowi Ramtha jest tak proste i jednoczesnie tak trudne w zyciu codziennym. Zobacz Boga w sobie, kochaj blizniego swego jak siebie samego! Tylko tyle!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
21-04-2016, 18:45

Witam,
moja droga do Ramthy zaczęła się od wątpliwości w religię, w której zostałam wychowana, w Boga itd. Potem przyszła kolej na 10 tomów Anastazji - Dzwoniące Cedry Rosji, następnie Rozmowy z Bogiem, Osho... i wreszcie Ramtha :-) Przeczytałam wszystko co zostało wydane, w tej chwili ciągle poszukuję dostępnych tekstów, uczestniczę w warsztatach rozwoju duchowego.
Wszystkie te działania przewróciły moje życie do góry nogami, w zasadzie trudno jest określić co dokładnie się zmieniło, ale jednocześnie zmieniło się wszystko :-)
Polecam też filmy z fragmentami wykładów Ramthy na Youtubie - nie wszystko zawsze zrozumiem, ale zawsze coś zostaje mi przekazane.
Cieszę się, że powstał ten wątek i z miłą chęcią zapoznam się z innymi Waszymi propozycjami :-)
03-02-2017, 18:57

Co tu napisac?
Bedac w szkole sredniej, a wiec majac lat 17-18, wpadl mi w rece krazek z muzyka Kundalini...
Zapuscilem, posluchalem, stwierdzilem - co za shit! Kto slucha takiej muzyki?
Minelo kilka lat... Do czasu, kiedy mialem dziwny sen.
Snil mi sie portal wielce kunsztownie rzezbiony, przeswietny, cudownych i finezyjnych ornamentach...
Uslyszalem lekkie pukanie, ktore przerodzilo sie w glosniejszy stukot po ktorym nastapilo istne walenie, jakby piesciami... Po kilku sekundach, doslownie, wszystko ustalo, a ja sie obudzilem, zastanawiajac sie, czy to byl sen czy jawa...
pozniej sie zaczelo...
03-02-2017, 21:05

(03-02-2017 18:57)hordagoga napisał(a):  Co tu napisac?
Bedac w szkole sredniej, a wiec majac lat 17-18, wpadl mi w rece krazek z muzyka Kundalini...
Zapuscilem, posluchalem, stwierdzilem - co za shit! Kto slucha takiej muzyki?
Minelo kilka lat... Do czasu, kiedy mialem dziwny sen.
Snil mi sie portal wielce kunsztownie rzezbiony, przeswietny, cudownych i finezyjnych ornamentach...
Uslyszalem lekkie pukanie, ktore przerodzilo sie w glosniejszy stukot po ktorym nastapilo istne walenie, jakby piesciami... Po kilku sekundach, doslownie, wszystko ustalo, a ja sie obudzilem, zastanawiajac sie, czy to byl sen czy jawa...
pozniej sie zaczelo...
Co się zaczęło? Rozwiń wątek Usmiech

[Obrazek: a5y3.png]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-02-2017, 01:31

Sie zaczelo... a jakze...
Kilka lat pozniej przeczytalem artykul ma sieci (znany portal internetowy) na jakis temat, ktory zawieral kilka podstawowych informacji na temat oobe, jako temat poboczny... Zawsze czytal komentarze internautow, aby poznac ich opinie.
Ktos wowczas wspomnial w swoim komentarzy cos o Ramtha i tym podobne.
Zajrzalem na google - i bum - juz w mojej rece lezala ksiazka "Biala ksiega". wchlonalem ja w kilka dni - nie za bardzo mialem czas na czytanie, jedynie w drodze do pracy. Potem byla nastepna "Kim jestesmy naprawde" a za nia "Przebudzenie na niezwyklosc"...
W miedzyczasie kilkanascie filmow na temat na tube...
Polecialem... Po drodze zainteresowalem sie rowniez wszelkimi innymi rzeczami takimi jak UFO, zagadki ludzkosci, historia starozytnych cywilizacji i takie tam roznosci, ktorych nie zobaczysz w oficjalnych mediach i w szkole... Nigdy mi nie przyszloby do glowy zajmowanie sie takimi tematami.
Potem trylogia pana Monroe a za nim Bruce Moen...
I dalej nastepne filmy dokumentalne na tube...
i kilkanascie innych: w tym polaka Darka Sugiera, rowniez trylogie (na tubie jest cala masa jego filmow z jego udzialem)...
We wszystkich tych ksiazkach fakty co do "podzialu" swiatow sa takie same, moze inaczej nazwane czy inaczej okresloney ale zjawiskow sa identyczne u tych wszystkich, ktorzy potrafia wyjsc z ciala...
W ten oto sposob jest pochloniety w temat, z tym, ze nie udalo mi sie wyjsc swiadomie.
Owszem, mialem wyjscie nieswiadome ale na wspomagaczu alkoholowym. Powiesz, ze to majaki bo alkohol zwykle nie pomaga ale w moim przypadku udalo mi sie wyjsc podwojnie. Bylo to tak realistyczne i mialo wszelkie znamiona/objawy oobe opisywane przez tych, ktorzy wyszli...
Sny - sny sa wazne, bo mowia to o czym nikt inny ci nie powie. W ogole sny sa uwazane jako oobe ale nieswiadome.
Duzo by tu pisac. Przebrnij przez kilka lektur ale pamietaj aby wszelkie przemyslenia pochodzily od ciebie a nie byly dyktowane czyims przeczuciem.
Ja jestem za zyciem i prawda - niezaleznie od tego jaka ona bylaby.
Prawda cie wyzwoli.
Ramtha- wstep do rewolucji, w moim przypadku. Przebudzilem sie.
01-07-2017, 00:22 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-07-2017 00:48 przez ciciak.)

Cześć,
- jedna z myśli Ramthy:

Z jedną myślą na płacie czołowym "bylibyśmy daleko w drodze".

To, co - ktoś jest gotów poddać się próbie, czy dalej pozostajemy tylko - jak to Ramtha- mówił - kosmicznymi gadułami?

Jeśli nie jest się kosmiczną gadułą to polecam 2 strony, które w tym życiu trzebaby przeczytać (i ... zastosować- osobiście interesuje mnie praktyka 2 i 3 etapu - o których tam jest mowa):

RAMTHA "Jezus Chrystus życie mistrza" str. 42,43

... i coś na rozluźnienie - odreagowanie od tego wielkiego tematu:
https://www.youtube.com/watch?v=0HtvH34CmZY
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów