Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przypominanie o testach rzeczywistości
05-01-2016, 09:30 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-01-2016 20:17 przez onbluer.)
Przypominanie o testach rzeczywistości

Cześć.

Chciałbym podzielić się z Wami moją techniką na przypominanie sobie o wykonywaniu testów rzeczywistości. Zapewne większość z Was korzysta z smartfonów opartych na systemie Android. To właśnie dla nich skierowany jest ten poradnik.

Chciałbym również w tym miejscu zaznaczyć, iż sprawdzałem większość programów stworzonych stricte do ćwiczenia LD, jednak jeśli one w ogóle działały to nie spełniały moich oczekiwań. Przejdźmy do konkretów.

Ze Sklepu Google pobieramy darmową aplikację MacroDroid. Teraz wszystko zależy od tego, w jakich godzinach, odstępach czasowych i jakim dźwiękiem i/lub wibracją, chcemy być informowani o tym, że należy wykonać TR.

Makro możemy skonfigurować dokładnie pod swoje potrzeby. Jeśli pracujemy i musimy mieć w tym czasie wyciszony telefon, to możemy ustawić makro na przypomnienia w formie wibracji. Program ma ogromne możliwości i każdy spersonalizuje makro pod własne potrzeby.

Ważne!
Aby powiadomienie dźwiękowe było odtwarzane na słuchawkach, jeśli są one podłączone i na głośniku, jeśli słuchawki są odłączone, należy zmienić w ustawieniach programu w opcji "Odtwórz dźwięk" na
"Muzyka". Tak jak na drugim screenie.

Edit: 12.01.2016

Chciałbym tylko dodać, że opaskę Xiaomi Mi Band można również skonfigurować tak, aby wibrowała nam na ręce w określonych odstępach czasowych. Jeśli kogoś interesuje jak to zrobić, chętnie pomogę.

Pozdrawiam.

Załączone pliki Miniatury

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowali: RockBaby
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów