[-]
Ogłoszenie - System Integra

System INTEGRA dostępny dla wszystkich!!!
Wystartowała wersja Beta Integry dostępna dla wszystkich! Już teraz każdy z Was może przetestować kontynuację serwisu Druga-Strona rejestrując się na oficjalnej stronie ów systemu: http://systemintegra.pl

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
14-11-2014, 16:08 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-11-2014 16:18 przez Ghabio.)
RE: Pomocy

(14-11-2014 15:34)Dreamwalker napisał(a):  Zauważyłem,że masz te same dolegliwości,co Robert Monroe.W swojej książce również wspominał o niepokojącym wibrowaniu ciała i tym wszystkim,o czym tutaj piszesz.Mogę dać Ci radę,ale niekoniecznie musisz z niej skorzystać,mianowicie postaraj się to kontrolować,oswoić i jakby pogodzić z tym,pokonaj strach i zobacz co będzie dalej Usmiech Jakby coś służymy Ci pomocą ;>

Troszkę mnie przestraszyłeś. Muszę poczytać o tym szanownym ziomku.
Hm... Może i mogłabym, ale - cóż, brzmi dziecinnie, ale taka jest prawda - boję się możliwych konsekwencji dla mnie i mojej psychiki. Jednak faktem jest, że założenie tematu tutaj i Wasze rady bardzo mi pomagają.
Jeśli się zdecyduję i przeżyję to (taki żarcik Zaciesz ) to na pewno podzielę się doświadczeniami ! Usmiech

(13-11-2014 23:16)Istota napisał(a):  Na mnie horrory też działają destruktywnie i też przestałam oglądać Blush

Mi to minęło samo, nie znałam wtedy sposobów, żeby przerwać, ale może ten artykuł Ci pomoże http://swiadomesnienie.pl/paraliz-senny-...-przerwac/

Wiem, że strach jest ogromny, do dzisiaj pamiętam te chwile, absolutną bezradność i czyjąś niepokojącą obecność przy łóżku, ale spokojnie - od tego się nie umiera i nie kończy w wariatkowie Usmiech

Jak przeczytałam pierwszy przytoczony tekst, myślałam że ktoś opisał moje doświadczenie! O.o
Jednakże, bardzo pomocny tekst, na pewno wypróbuję te metody!
Serdecznie Ci dziękuję za pomoc Zaciesz
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-08-2017, 14:09
RE: Pomocy

Mnie to wygląda na zaburzenie snu, tzw. bedroom visitors, poczytaj o tym Blush
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości