Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pożegnanie
25-11-2010, 18:57
Pożegnanie

Ahh.. pamiętam jak się tu rejestrowałem pod przypadkowym nickiem by zadać 2 pytania i wyjść stąd na zawsze. Ale jednak, pozostałem tu na dłużej, zmieniłem nick, zacząłem się udzielać. Nigdy nie założyłem tematu w tym dziale, więc to chyba odpowiedni moment.

Na imię mam Michael, tak, nie jest polskie, ale nawet polski Michał jest imieniem hebrajskim. Zaręczam też, że jestem Polakiem.

Z tego co można z mojego profilu wyczytać mam 14 lat, w styczniu kończę 15. Chodzę do 2 klasy gimnazjum w "świętym mieście" - Czwie. Z Was wszystkich na żywo poznałem tylko Gibsona co i tak jest dla mnie wielkim sukcesem. Jak zapewne widzicie w temacie znikam stąd, jednakże po za tym, pozostawię po sobie jeden jeszcze wpis, w moim ulubionym niegdyś miejscu. Opisze tam powód mojego odejścia i ogólnie wszystko, co wspominam z tego forum, od początku do końca. Jakby rzekł jednak Słowacki:

Cytat:Co do mnie — ja zostawiam maleńką tu drużbę
Tych, co mogli pokochać serce moje dumne;

Nadal istnieję, z tematem forum nie kończę, moje gadu, steama i cokolwiek jeszcze macie. Zaczęło się dnia 09-22-2009, skończy, gdy wydam ostatnie słowa, więc rychło czekajcie na nie, bo będą skierowane nie do ludu, ale Tych bezpośrednio, o których chcę coś powiedzieć.

[Obrazek: azFCi.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-11-2010, 19:10
RE: Pożegnanie

Hej. Dziwny zbieg okoliczności... Też mam 14 lat, i też skończę 15 w styczniu! No cóż, smutno nam będzie, że ktoś odchodzi, bo to jedna osoba mniej do gadania (a raczej pisania). Pozdro, Alessa

Stąpaj lekko po Ziemi,
Wdychaj łagodnie Powietrze,
Otul się miękką Wodą,
Ostrożnie dotykaj Ognia.

LD: +400
OBE: 6
25-11-2010, 22:55 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-11-2010 22:55 przez Instead.)

http://www.forum.druga-strona.pl/blogs.php?eid=9 Moja wypowiedź w komentarzu do bloga Tongue

Narazie GlaDOS (CnF Tongue) ;-)

Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-11-2010, 02:11

Papa, bedzie nam tu Ciebie brakowało Smutny

Serdeczne dzięki za wszystko Usmiech

luminous beings are we, not this crude matter!

Biały na [Obrazek: lastfm_icon.png]
26-11-2010, 02:40

Trzymaj się mistrzu... Miło było patrzeć jak udzielałeś się na forum. Tu czasami ciekawy blog, tu opowiadanie "Dreamer" którego treść jak dotąd jest świetna... No cóż, oby pożegnania z bliskimi oznaczały zawsze... "kiedyś wrócę".

"Dreams feel real while we're in them.
It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "
Cobb - Inception
26-11-2010, 07:37

Pomimo, że jestem nowa... Pomimo, że nawet cię nie znałam, GLaDOS... Smutno patrzeć jak ktoś odchodzi...
Trzymaj się... Mam nadzieję, że wrócisz. I to w takim samym wielkim stylu, jak teraz odchodzisz Usmiech
Pozdrawiam.
26-11-2010, 16:46

"Wszystko we wszechświecie zaprzecza nicości; nie sposób stwierdzić, że rzeczy gdzieś się kończą." , jak to pisał Stephen King, dlatego... do zobaczenia, jak nie tu... to tam Blush
26-11-2010, 18:56

Nie znałem Cię za dobrze ,ale pewnie jesteś spoko gościem ... podziwiam niektóre posty które napisaleś na forum ... Szkoda że odchodzisz :/ Mam nadzieje że kiedyś wrócisz. Trzymaj sie .

[Obrazek: riko.png]
26-11-2010, 21:33

GLaDOS... byleś kimś wielkim na forum, taki pozostałeś i taki tu pozostaniesz... na forum, w umysłach, pamięci i głęboko w sercach. Pomimo, że słabo Cie znam, a praktycznie wcale i niestety nie przyszło mi Ciebie lepiej poznać, to jestem Ci wdzięczny za pobyt na forum, bo pozostawiłeś tu część siebie, która nie pozwoli nam o Tobie zapomnieć. Mam nadzieję, że wrócisz, jak każdy na tym forum. Nie żegnam... lepiej jest witać niż żegnać. Po prostu życzę Ci jak najwięcej światła na swej drodze, z nadzieją, że wszystko ułoży się jak najlepiej.
Bywaj Usmiech

Tajemnica snów
Jest na granicy życia i śmierci,
Na granicy tego i tamtego świata,
Zrozumieć ją,to otworzyć olbrzymią bramę do poznania siebie.

W snach odbija się gra życia,
W życiu odbija się gra snów,
Lustro świadomości potrafią dojrzeć ci,
Którzy jasno postrzegają naturę,
Gry życia i gry snów.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów