Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
28-08-2012, 00:13
O sobie

Witam, nazywam się Maciej (jak można wywnioskować po nicku), lat 17. OOBE i LD interesuję się już od około 2 lat, natomiast praktykować zacząłem rok temu, niestety spróbowałem tylko raz, z braku chęci i zaangażowania. Od wczoraj chciałbym znowu powrócić do OOBE. No i właśnie rok temu, spróbowałem metody 4+1 i wyszła nader-przeciętnie gdyż nie jestem pewien, ale miałem paraliż senny. Spróbuję to teraz nieco opisać - Po godzinnej nieciężkiej pracy o około 4 nad ranem położyłem się spać w wygodnej dla mnie pozycji z zamkniętymi oczami. W umyśle przekładałem kartki, na których były cyfry, żeby nie stracić świadomości. Po jakimś czasie straciłem w tym rachubę i znalazłem się w lesie z kolegami (miałem wtedy jeszcze czucie ciała) po paru krokach ześliznąłem się z niewielkiej górki i zobaczyłem światło ogarniające całe moje pole widzenia. Wówczas powieki zaczęły mi drgać, ciało lekko telepać i nie mogłem się ruszyć. Po chwili jednak otworzyłem oczy, bo wydało mi się bezsensownym trzymanie ich zamkniętych na siłę przez co bardzo się spociłem. Wtedy odpuściłem sobie OOBE. Wczoraj jednak, bez większych przygotowań oraz bez użycia żadnej techniki po prostu położyłem się spać, w umyśle cały czas wmawiając sobie "Będę miał OOBE". Niestety nie przyniosło to skutku z racji tej, że nie było mi wygodnie. Doskwierało mi ciepło jak i również ciągłe swędzenie w okolicach twarzy przez co nie mogłem się powstrzymać przed drapaniem. Wszystko to mnie denerwowało, lecz ja się nie poddawałem. Po jakimś jednak czasie odpuściłem sobie i chciałbym dzisiaj znowu spróbować. Mam zamiar użyć techniki 4+1 gdyż zaoferowała mi ona jakieś efekty. Dzisiaj jednak, spróbuję zniwelować wszelkie bodźce zewnętrzne odpowiednio się do tego przygotowując. Mam nadzieję, że coś z tego wyniknie i oczywiście nie poddam się bez wali. Zamierzam zacząć praktykować OOBE od wczoraj.

Na tym forum zarejestrowałem się już dawno, ale tak naprawdę nigdy tutaj nie wchodziłem. Aktualnie będę się co raz to częściej interesował takimi sprawami więc wypadało by się przywitać. Tak więc witam serdecznie wszystkich OOBEmaniaków.

Pozdrawiam, Miciek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-08-2012, 13:20
RE: O sobie

Dziękuję Usmiech
29-08-2012, 13:39

Cześć, na forum znajdziesz wszystko czego Ci będzie potrzeba do doświadczeń Usmiech

Kocham, przepraszam, wybacz mi proszę, dziękuje.
29-08-2012, 22:02

Witaj, miłych doświadczeń! ;D

Dążenie do niewyobrażalnych stanów!

LD - 41 Mysli Last 21.04.2013 !
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-08-2012, 23:10

witaj Tongue
30-08-2012, 14:27

siema i powodzenia Blush

LD: ok. 40

"Jestem tym kim jestem, dzięki ludziom których spotkałem. Bez nich byłbym nikim, z nimi mogę wszystko."

Ogarniam hunę Blush
Kocham.
30-08-2012, 19:17

witam i zycze ci dalszych sukcesów, bo po wibracjach lub paraliżu sennym, jak kto woli, nie wiele ci brakuje do oobe Usmiech
31-08-2012, 20:18

Witaj Usmiech
02-09-2012, 01:33

(30-08-2012 19:17)INEQ napisał(a):  witam i zycze ci dalszych sukcesów, bo po wibracjach lub paraliżu sennym, jak kto woli, nie wiele ci brakuje do oobe Usmiech

Szczerze? Paraliż senny pojawił mi się za moim pierwszym poważnym podejściem do OOBE.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za miłe powitanie, pozdrawiam!
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów