Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miło mi was poznać
15-06-2015, 20:08
Smile Miło mi was poznać

Witam, nazywam się Marcin jednak wszędzie znany jestem jako Alfazero, w skócie Alfa. Moja rejestracja na tym forum nie jest przypadkowa, od dłuższego czasu interesuję się rozwojem osobistym, duchowym i różnego rodzaju innymi rzeczami.
Skoro tu jestem to muszę powiedzieć coś o sobie, w tym roku kończę 25 lat, jestem raczej milczącą osobą. Uwielbiam spędzać czas samotnie, mogę wtedy myśleć o wielu rzeczach, bądź zajmować się czymś innym np: czytanie czy też rysowanie, albo słuchanie muzyki czy też oglądanie (przeważnie Anime Usmiech)
W temacie LD i OOBE jestem od niedawna, choć pierwszy raz słyszałem o tym dość dawno temu, wydawało mi się to ciekawe jednak było za mało informacji na ten temat dlatego wcześniej nie udało mi się to. Jednak niedawno miałem pierwsze wyjście spontaniczne, co mnie utwierdziło w przekonaniu że chcę móc regularnie i o własnej woli tego doświadczać. LD doświadczyłem sporo razy i za każdym razem jestem tak samo podekscytowany jak za pierwszym razem.

Liczę na to że znajdę tutaj odpowiedzi na moje pytania, i może zawarcie nowych ciekawych znajomości.

Życzę wszystkim miłego dnia i udanych podróży, już wkrótce dołączę do grona podróżników.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-06-2015, 20:30
RE: Miło mi was poznać

Witamy na forum Usmiech

Każdy sen, ten czarowny i piękny, zbyt długo śniony zamienia się w koszmar. A z takiego budzimy się z krzykiem. - Andrzej Sapkowski, Pani Jeziora
16-06-2015, 14:50

Ciebie również miło poznać, Alfa Usmiech
Milczenie jest dobre, ja też się rzadko odzywam (chociaż na forum może tego nie widać Tongue ), ale jeszcze lepiej, kiedy odbywa się to w głowie - perfekcyjny spokój Usmiech

Nigdy nie pozwól Wiedzy stanąć na drodze do Prawdy!
17-06-2015, 11:11

Siemanko
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów