Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LD przez wizualizację
07-12-2011, 23:02
Post: #1
LD przez wizualizację

Znam to od Karola:
Wizualizujemy sobie, że znajdujemy się w jakimś pomieszczeniu/pokoju. Oglądamy go dokładnie, czyli po prostu wyobrażamy sobie w nim różne rzeczy i przechodzimy na koniec pokoju, gdzie są schody prowadzące do drugiego pokoju itd. Powtarzamy to aż w końcu się zaśnie i potem trzeba przejąć nad tym kontrolę.
Tak przynajmniej ma to działać. Ja próbowałem ze 3 razy i mi się nie udało Zaciesz Ale tak to już jest, że na różne osoby, różne techniki działają

Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2011, 12:35
Post: #2
RE: LD przez wizualizację

Też to znam od niego ;D
Dobry sposób dla początkujących Usmiech

Ludzie za łatwo rezygnują z władzy nad własnym życiem.
— William Wharton
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2011, 19:20
Post: #3
RE: LD przez wizualizację

Schody mogą być obojętnie gdzie, wszystko zależy od Twojej koncentracji i barwnej wizualizacji tych schodów. Każde piętro niech różni się od poprzedniego, aby było różnorodnie - szczegółowo opisałem to w książce o świadomych snach (która jest wydawana przez studio astro-psychologi).

Nie masz wchodzić w hipnagogi tylko po prosty wyobrażać sobie te pokoje (najlepiej jest używać także do tego testów rzeczywistości) wtedy nawet jeśli wygaśnie Twoja świadomość, gdy podróżujesz po tych pokojach to po pewnym czasie wróci, gdy wykonasz automatycznie test rzeczywistości.

Większość nauczycieli traci czas na zadawanie pytań, które mają ujawnić to, czego uczeń nie umie, podczas gdy nauczyciel z prawdziwego zdarzenia stara się za pomocą pytań ujawnić to, co uczeń umie lub czego jest zdolny się nauczyć.

Albert Einstein
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów