[-]
Ogłoszenie - System Integra

System INTEGRA dostępny dla wszystkich!!!
Wystartowała wersja Beta Integry dostępna dla wszystkich! Już teraz każdy z Was może przetestować kontynuację serwisu Druga-Strona rejestrując się na oficjalnej stronie ów systemu: http://systemintegra.pl

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkurs w Systemie Integra
29-07-2015, 15:59 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-08-2015 21:37 przez Instead.)
Konkurs w Systemie Integra

Cześć Wszystkim,

Ogłaszam konkurs w systemie Integra.
Do wygrania: Punkty mocy
Czas trwania: 29.07.15 r. - 31.08.15 r.

Nagrody:
Na podstawie ilości komentarzy
50 PUNKTÓW MOCY - 1 Miejsce
40 PUNKTÓW MOCY - 2 Miejsce
30 PUNKTÓW MOCY - 3 Miejsce

Ekstra punkty, gdy Twój wpis spodoba się mnie. Oczywiście to subiektywny wybór. Należy to traktować jak nagrodę Jury Usmiech

+ 20 PUNKTÓW MOCY

Jak wziąć udział?

Należy napisać ciekawy wpis w księdze przemian w systemie Integra (http://systemintegra.pl/ksiega-przemian) i w tytule dodać [Konkurs]. Przykład: Moje pierwsze OOBE [konkurs].

Tematyka: Dowolna.
Jedna osoba może zgłosić do 3 prac konkursowych.

Jak głosować na pracę konkursowe?

Zwycięzca będzie wyłaniany na podstawie komentarzy pod wpisem w systemie Integra o treści "Masz mój głos". Możesz głosować na dowolną ilość prac konkursowych, które się Tobie podobają. Oczywiście zwykle komentarze też mile widziane Usmiech

Autorzy prac konkursowych też mogą głosować na pracę innych. Jednak ich głosy na swoje pracę nie będą uwzględniane.

Wyłonienie zwycięzcy.
Gdy czas głosowania się skończy to zostaną podliczone komentarze na dane pracę i wyłonieni zwycięzcy.

Pozdrawiam,

Większość nauczycieli traci czas na zadawanie pytań, które mają ujawnić to, czego uczeń nie umie, podczas gdy nauczyciel z prawdziwego zdarzenia stara się za pomocą pytań ujawnić to, co uczeń umie lub czego jest zdolny się nauczyć.

Albert Einstein
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-08-2015, 13:19
RE: Konkurs w Systemie Integra

Myślę, że dobrze by było przedłużyc ostateczny termin aż do końca sierpnia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-08-2015, 17:19
RE: Konkurs w Systemie Integra

OK przedłużam

Większość nauczycieli traci czas na zadawanie pytań, które mają ujawnić to, czego uczeń nie umie, podczas gdy nauczyciel z prawdziwego zdarzenia stara się za pomocą pytań ujawnić to, co uczeń umie lub czego jest zdolny się nauczyć.

Albert Einstein
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów