Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka ciekawych książek
01-02-2014, 22:28
Kilka ciekawych książek

Siemka, ostatnio robiąc porządki w garażu znalazłem plecak z książkami. Normalnie olałbym sprawę, ale rozpiąłem plecak i ukazała mi się książka pt. "Doświadczenia z pogranicza śmierci" Jeana Ritchie. Wywaliłem zawartość plecaka na podłogę i nie mogłem oczom uwierzyć. Książki dotyczyły cudów, doświadczeń z pogranicza śmierci (na co wskazuje tytuł książki podany wyżej), oraz podróży astralnych. Te wszystkie książki należały do mojej mamy. Kilka z nich przypadło mi do gustu. Np.:
"Wędrówka po zaświatach" - Migene Gonzalez-Wippler
"Jak osiągnąć poznanie wyższych światów" - Rudolf Steiner
oraz moim zdaniem na razie najlepsza: "Podróże astralne" - Richard Webster. Jest to świetna książka, polecam ją przeczytać. Właśnie jestem w połowie. Zawiera ciekawe opisy różnych eksperymentów, tłumaczy wiele rzeczy, oraz opisuje jak wyjść z ciała. Nie wiem czy przypadnie komuś do gustu, ale polecam. Zaciesz Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-02-2014, 00:06
RE: Kilka ciekawych książek

Najlepsze w tym wszystkim jest to,ze twoja mama moze miec sporo doswiadczen z tym zwiazanych jesli sie tym interesowala na powaznie,pogadaj z nia o tym

OOBE bogiem!

BKA nałogiem!

PM podstawą!

LD zabawą!
02-02-2014, 00:45

Mogę z Nią pogadać chyba tylko w astralu, bo niestety zmarła 6 lat temu. Szkoda tylko, że nie wprowadziła mnie w te tematy, jak jeszcze żyła. Może to nie przypadek, że znalazłem te książki, może w jakiś sposób Ona mi pomogła. A może chce się ze mną skontaktować i dlatego pomogła mi znaleźć te książki. Tego na razie się nie dowiem. Czuję, że nie przypadkiem zacząłem się interesować ezoteryką, coś musiało mnie do tego nakłonić i sprawić, że ani na chwilę nie zwątpiłem w prawdziwość tego. Ale bardziej szkoda jest tego, że mój ojciec nie za bardzo "wierzy" w te różne rzeczy (podświadomość i ogólnie ezoteryka), kiedyś jak przypadkiem zobaczył, jak przeglądałem coś w internecie na te tematy, to chciał mi wprowadzić blokadę rodzicielską na internet Zaciesz
A wracając do książek to znalazłem ich naprawdę sporo. Te, które wymieniłem wyżej w poście, wydają mi się najciekawsze i zabrałem je ze sobą, a resztę zostawiłem na wsi. Tę ostatnią szczególnie polecam. Czuję, że dzięki niej podróż astralna może mi się udać. Pozdrawiam Usmiech
03-02-2014, 02:47 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-02-2014 02:47 przez Finiarel.)

No cóż nie pomyślałem ze tak sie sprawy mają, wybacz.
Jesli chodzi o sam temat ezoteryki to faktycznie cos moze w tym byc ,ze osoby nam bliskie ktore odchodza popychaja nas czesto w rozne sciezki zycia Blush

OOBE bogiem!

BKA nałogiem!

PM podstawą!

LD zabawą!
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów