Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jestem dziwny ? :D
05-12-2009, 23:30
Jestem dziwny ? :D

No to tak. Są 2 sprawy.

1. Mam okropne problemy ze skupieniem się. A więc jakoś tak 2(albo 3) miesiące temu poszukałem coś w google na temat jak się dobrze skupić. Czytałem jakiś artykuł i przed oczami przeleciało mi coś w stylu że "... wyobrazić sobie 3 oko...". No więc później wieczorem wyobrażam sobie takie oko w trójkącie ( nie wiem dlaczego akurat takie coś ale jakoś mi się tak kojarzy ) . I nagle czuję ucisk na środku czoła . Wczuwam się , wczuwam , czuje coraz większy ( nie bolesny ) ucisk... Fajne uczucie. Było to coś niezwykłego , oczywiście wiem że jest czakra 3 oka bo o tym czytałem ale nie wiedziałem że tak łatwo można ją otworzyć . Teraz jak tylko mi przeleci w myślach "3 oko" to odrazu czuję uciskZaciesz I moje pytania brzmią tak :
- Czy jestem jakiś niezwykły (fajnie by było ) ?
- Jak tłumaczyłem kolegom jak to zrobić to każdy mówił że nic nie czuje , co jest nie tak ?

Sprawa 2.
Najlepszym moim sposobem na LD jest drzemnąć się pół godziny w dzień. Później jak idę spać nawet nie myśląc o LD mam je automatycznie i automatycznie jestem zorientowany że jestem w śnie. Jest ok , tyle że wszystko jest takie dość powolne , i trudno jest sobie coś wyobrazić. Takim sposobem uzyskałem juz ok. 20 LD i jest to najlepszy mój sposób.

Tyle że jest problem
- za każdym razem jak już tam jestem to brakuje mi pomysłów "co by tu zrobić "
- te sny są takie długie że myślę że już śnie 10 godzin i nawet jak chcę nie mogę się obudzić , później po obudzeniu patrzę na zegarek i jest pół godziny później . Jakim sposobem to tak długo trwa ?

Pozdro

Taki sobie Gibson xD
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-12-2009, 23:56 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-05-2011 19:03 przez Instead.)
Kurs LD

No to tak:
1) Nie wiem, nigdy nie próbowałem, ale dla ciebie mogę zrobić taki test Zaciesz

2) Jeśli brakuje ci pomysłów co by robić podczas LD, to za dnia wypisuj na kratce jakieś ciekawe rzeczy jakich chciałbyś spróbować we śnie, a potem po prostu to wykonuj. Jako załącznik daję kurs LD, ale jest tam opisanych kilka ciekawych rzeczy jakie można zrobić podczas LD.

.doc  Kurs-Swiadomego-Snienia.doc (Rozmiar: 106.5 KB / Pobrań: 77)

Natomiast jeśli chodzi o to długie trwanie snu, gdy w rzeczywistości trwa to kilka minut, to po prostu no we śnie tak jest. Załamanie czasu hehe Akurat jeśli chodzi o to, to każdy tak ma

Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-12-2009, 00:13
RE: Jestem dziwny ? :D

1a. To raczej normalne, też tak mam. Poza tym każdy człowiek ma pozostałość po trzecim oku - szyszynkę. To gruczoł znajdujący się w miejscu, gdzie buddyści umieszczają szóstą czakrę, w dodatku odpowiedzialny za produkcję melatoniny - hormonu snu.

1b. Przede wszystkim niesprzyjające warunki, brak koncentracji i być może zły paradygmat - jeśli mówisz o ucisku, to ktoś może się spodziewać nawet bólu jak od uderzenia siekierą Blush Jeśli opisujesz to wrażenie komuś niezorientowanemu, mów, że to raczej będzie subtelne i łatwo to przeoczyć.

2a. Zaplanuj sobie wcześniej, co będziesz robił. Polataj, popływaj, zrób imprezę albo zostań tajnym agentem Blush

2b. Doprecyzuję to, co napisał Instead. W naszym wszechświecie nie ma jako takiego wymiaru czasu, jest tylko jego iluzja spowodowana rozszerzaniem się wszechświata. Nie będę się w to wgłębiał, bo nie o to chodzi. W każdym razie w LD trafiasz do świata, gdzie istnieje wymiar czasu. W temacie o snach w dzieciństwie pisałem, że pamiętam sen, którego fabuła trwała ponad ROK (tak, ponad 365 dni), przy czym moje spanie trwało jedną noc. GLaDOS też tak miał.
06-12-2009, 11:02

1. Też tak miałem, to norma. Czakr wcale nie trudno otworzyć, a w czasie medytacji/relakcjacji to banał Zaciesz.
2. Jak już inni wspomnieli zapisuj wszystko na kartce, bądź afirmuj to sobie
3. Czas... pojęcie względne... wg. mnie czasu nie ma, to tylko my idziemy na przód podczas niczego(w OOBE możemy być teraz, w przeszłości i przyszłości). Mam fajną książkę "Białe dziury i cośtam rzeka czasu" ale polecam obeznajmić się z teorią 10 wymiarów. Wg. w LD pojęcie czasu się kwantuje(no nie... wyleciało mi słowo, ale chyba coś na "K"). Jak już gronostaj powiedział przeżyłem "długi sen". Dzisiaj byłby to tylko sen(jeżeli nie mam ich codziennie Zaciesz), ale jako dziecko na prawdę uwierzyłem, że ten czas minął. Jest jeszcze jedna rzecz, jaką zauważyłem. Jeżeli sny są normalne(jak życie) to mogą trwać dłużej(chodziłem do szkoły, jadłem śniadanie i takie tam. Możliwe, że od czasu do czasu coś się działo, ale na to uwagi nie zwracałem). Jeżeli zaś w swoim śnie robisz coś, czego nie potrafisz na Jawie(latanie, pływanie w nieskończoność w oceanach) sen trwa krócej. Możliwe, że w każdym śnie dostajemy jakąś "energie" do wykorzystania, no i jak się kończy, to dochodzimy do momentu budzika, lub budzika biologicznego.

[Obrazek: azFCi.png]
06-12-2009, 13:04

mhm. Dzięki za odpowiedzi
Jeszcze jedno , czy tą czakrę mogę wykorzystać w jakiś ciekawy sposób ? Usmiech

Taki sobie Gibson xD
06-12-2009, 13:32 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-12-2009 13:33 przez GLaDOS.)

zacytuję wypowiedź White'a:

Cytat:A więc tak. W skrócie. Czakramy: 7 głównych (zaczynając od dołu, podstawowy (po między nogami) krzyżowy (miednica) splotu słonecznego, serca, gardła, trzecie oko, koronny) i 21 pośrednich (np. po środku dłoni) Każdy z nich ma inną właściwość (np. odczucia seksualne, miłość, wiedzę), można je otworzyć na różne sposoby (np. specjalna joga). Ich głównym zadaniem jest pobieranie energii z otoczenia, kontrolowanie jej, przesyłanie i używanie. Uzdrowiciele naprawiają zniszczone czakramy, jak i samą aurę i dusze. Pewna kobieta, potrafiąca widzieć aury, zobaczyła podczas porodu dusze człowieka, która wchodziła przez czakram podstawowy(do ciała rodzącego się dziecka), utwierdzała się w ciele, dzięki ,,korzeniom". Kiedy umieramy, ,,wychodzimy" z ciała przez czakram koronny (dlatego ludzie mówią, że podczas śmierci widać białe światło). Czakramy mogą zostać uszkodzone, zamiast pobierać energie, to ją wypuszczają. Dusza słabnie, ciało odmawia posłuszeństwa itp. Każdy człowiek ma czakramy, mogą być otwarte (działające) lub zamknięte (np. kiedy ktoś postanowi że się już więcej nie zakocha, czakram sercowy się zamyka i przez to nie będzie już odczuwać uczucia zakochania i miłości) Więcej na ten temat możecie przeczytać w ,,Dłonie pełne światła".
Czyli w skrócie: możesz pobierać energię, wykorzystywać ją(np. do OOBE, lub LD) czy widzieć aury. Może też ci się przydać przy leczeniu. Tyle Zaciesz.

[Obrazek: azFCi.png]
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów