[-]
Ogłoszenie - System Integra

System INTEGRA dostępny dla wszystkich!!!
Wystartowała wersja Beta Integry dostępna dla wszystkich! Już teraz każdy z Was może przetestować kontynuację serwisu Druga-Strona rejestrując się na oficjalnej stronie ów systemu: http://systemintegra.pl

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak rozmawiac z opiekunem?
05-12-2009, 14:52
RE: Jak rozmawiac z opiekunem?

Człowieku, gwarantuję ci, że w ciągu 7 dni wyjdziesz z ciała Zaciesz Tylko nie przestawaj próbować. Jesteś blisko. Walcz o wolność Usmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-12-2009, 14:56 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-12-2009 14:56 przez GLaDOS.)

@up no 4 minutki... ale się rozpisałem Tongue
Lepiej to robić samemu, po ciemku. Ale widać chłopie, że masz to coś, szybko ci się uda wyjść Tongue. Co do leczenia, to był taki gościu, Darek Sugier(na PW mogę ci wysłać jego książkę) no i miał stronkę obemaniak.pl. Jego matka była chora na coś, chyba raka, no i przyszedł do niej w OOBE i wyrwał coś. Podobno na stronce był skany zdjęć przed i po. Nie widziałem ich, ale ktoś może mieć kopię jego stronki, to zobaczymy, obecnie obemaniak nie istnieje.Samo OOBE może znacznie poprawić ci humor, co może pomóc w wyleczeniu. Często też obudzisz się przygnębiony całą prawdą jaką odkryłeś w Astralu. Dopiero kiedy zrozumiesz i zaakceptujesz czego się dowiedziałeś będziesz szczęśliwy(1, 2 dni wg. relacji innych). O PM jest u nas bardzo mało, ale ma podobne działanie jak OOBE, tyle, że to się dzieje "tu i teraz" w twoim umyśle. Kontakt z Opiekunem na Jawie to taki PM... możesz się z nim skontaktować w LD(ale trzeba uważać, bo umysł robi czasem sobie z nas jaja i tworzy atrapę opiekuna. Prawdziwego rozpoznasz po zdolności myślenia).

Teraz coś do czakr... na start takie coś:
Kto? co? Czakra
Kogo? czego? Czakr
Najłatwiej by ci było to wytłumaczyć, gdybyś oglądał Naruto Tongue. A więc w skrócie:
Każdy człowiek ma (chyba) 7 czakr (już nie pamiętam). No i te czakry są porozstawiane po całym ciele, wg. najważniejsza jest czakra korony(na czubku głowy) i 3 oko( pomiędzy oczami). Czakry zostały potwierdzone naukowo, choć ciężko wytłumaczyć ich działanie. Otwierasz je(i ćwiczysz) w czasie medytacji(a co za tym idzie również relaksacji). Czakra 3 oka pozwala widzieć aury itp. Każda za coś odpowiada... ale najlepiej niech White_Lord się tutaj rozpisze, on bardziej jest w tym obeznany. Czakry nie są potrzebne do OOBE, ale PODOBNO mogą pomóc...

[Obrazek: azFCi.png]
05-12-2009, 15:23 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-05-2011 22:48 przez Instead.)
Czakry

A właśnie, nie mogłem odczytać tego słowa a tam było "czakr" napisane. Wada Opery Mini z wyłączoną grafiką Blush

W załączniku pliczek z kompletnym opisem czakr, nie pamiętam skąd go mam.

Załączone pliki
.doc  Czakry.doc (Rozmiar: 73 KB / Pobrań: 52)
05-12-2009, 15:33

Hmm... To chyba nie ten dział Tongue Dobra, wystarczy White, każdy będzie wiedział o kogo chodzi, Lord akurat nie za bardzo do mnie pasuje.
A więc tak. W skrócie. Czakramy: 7 głównych (zaczynając od dołu, podstawowy (po między nogami) krzyżowy (miednica) splotu słonecznego, serca, gardła, trzecie oko, koronny) i 21 pośrednich (np. po środku dłoni) Każdy z nich ma inną właściwość (np. odczucia seksualne, miłość, wiedzę), można je otworzyć na różne sposoby (np. specjalna joga). Ich głównym zadaniem jest pobieranie energii z otoczenia, kontrolowanie jej, przesyłanie i używanie. Uzdrowiciele naprawiają zniszczone czakramy, jak i samą aurę i dusze. Pewna kobieta, potrafiąca widzieć aury, zobaczyła podczas porodu dusze człowieka, która wchodziła przez czakram podstawowy(do ciała rodzącego się dziecka), utwierdzała się w ciele, dzięki ,,korzeniom". Kiedy umieramy, ,,wychodzimy" z ciała przez czakram koronny (dlatego ludzie mówią, że podczas śmierci widać białe światło). Czakramy mogą zostać uszkodzone, zamiast pobierać energie, to ją wypuszczają. Dusza słabnie, ciało odmawia posłuszeństwa itp. Każdy człowiek ma czakramy, mogą być otwarte (działające) lub zamknięte (np. kiedy ktoś postanowi że się już więcej nie zakocha, czakram sercowy się zamyka i przez to nie będzie już odczuwać uczucia zakochania i miłości) Więcej na ten temat możecie przeczytać w ,,Dłonie pełne światła".
A wracając do tematu, gratulacje, mi się osobiście nie udało OOBE, może miałem wibracje parę razy, ale tego nie wykorzystałem (czułem się jakbym obracał się zgodnie z ruchem wskazówek zegara, moja dusza chyba drgała... to była bardzo ciekawe, nie wiem czy to były wibracje) Ale pół-LD miałem już z 20 razy, ale również nie wpadłem na to ze to był sen :/
Ksiądz księdzem, nie chce już na razie o nich mówić. Trzeba treningu zanim będziesz miał taki poziom by rozmawiać z Opiekunem nawet w wielkim hałasie.
07-12-2009, 15:49 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-12-2009 15:50 przez PareX.)

Hehe dziś w szkole miałem ciekawą sytuacje. Byłem już zmęczony na ostatniej lekcji. A mieliśmy taki test rozwiązać. Tzn. najpierw robiliśmy sami a później omawialiśmy razem. Nie miałem najmniejszej chęci tego robić. zamykam oczy. Co ma być w pierwszym opiekunie? (Na myśl nasunęła)* mi się odpowiedź B. No dobra zaznaczyłem, chociaż nie brałem tego na poważnie. 2 i 3 spisałem. Znowu. "Opiekunie co ma być w czwartym zadaniu (Na myśl nasunęła)* się odpowiedź C. Następne zadanie tak samo pytam tak samo słyszę C. W następnym zadaniu trzeba było wybrać kolejność np. 1.D, 2.A, 3.E, 4.B Tak samo się pytałem, ale to było jakoś na szybko. W sumie słuchałem tak z irionią "Aha najpierw D, później A,E, rozumiem" choć nic mi sie tam nie słyszało. I otóż okazało się że pierwsze 3 zadania o które "pytałem opiekuna" bezbłędnie zaznaczyłem, chociaż nie czytałem poleceń ani nic. W ostatnim 1 tylko dobrze resztę namieszałem.

Piszę (Na myśl nasunęła)* - ponieważ nie wiem czy to ja sobie wymyśliłem, czy to mi się samo pojawiło czy co. Nie potrafię powiedzieć, czy to były czyste strzały czy nie.
07-12-2009, 16:35

No... ciężko stwierdzić Tongue. Ale widzę, że zmieszasz swoje poglądy co do OOBE i opiekunów Zaciesz. Powiem ci jak najłatwiej to rozróżnić. Na początku zauważ, że twoje myśli, to nie są słowa. To ty je CHCESZ przekształcać w słowa, ale to zupełnie inna komunikacja, jej poszerzona wersja jest dostępna w Astralu(ale to zabrzmiało 0.0). Naucz się "komunikować" myślami(do siebie, robisz to zawsze, ale wydaje ci się, że to słowa). W ten sposób łatwo rozpoznasz opiekuna Zaciesz. Nie wiem jak to dokładnie wytłumaczyć, ale... będziesz wiedział o co chodzi, jak trzeba będzie.

[Obrazek: azFCi.png]
07-12-2009, 17:00

Ja podejmę próbę wytłumaczenia Blush

Przypomnij sobie najszczęśliwszą chwilę w swoim życiu. To uczucie, które ci wtedy towarzyszyło - pamiętasz je? Weź kartkę i spróbuj to opisać. Teraz przeczytaj, co napisałeś. Czy słowa dobrze opisują to, co czułeś? Właśnie Usmiech

Tłumaczenie myśli na słowa to obcinanie ich tępym nożem. Troche lepiej sprawdza się muzyka, ale nie każdy potrafi dokonać takiego tłumaczenia. Obraz, czy to ruchomy, czy nie, raczej niezbyt się nadaje. Myśli przekazują dokładny stan umysłu, nie mają ograniczeń. To tzw. komunikacja niewerbalna, tak samo porozumiewasz się poza ciałem.

Popatrz na osobę obok ciebie i spróbuj usłyszeć jej myśli. Jeśli ona nie próbuje ich wysyłać, nic nie usłyszysz. Jeśli próbuje, to to jest telepatia. Jeśli zapytasz o coś opiekuna, oczekuj takiej właśnie odpowiedzi - w formie myśli.

Mam nadzieję, że rozjaśniłem tematykę Usmiech
09-12-2009, 20:51 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-12-2009 20:51 przez Doman_13.)

Mój opiekun z którym mam wspaniały kontakt jest niezwykle opanowany i inteligentny a do tego zna moją przyszłość i mnie ostrzega.
Jednak moja wiedza (HUNA) pozwala mi go identyfikować jako moją podświadomość. To ona i tylko ona ma kontakt z nadświadomością (według mnie wielkie JA lub olbrzym z Sugiera).
Także wnioski same się nasuwają:
Opiekun to jesteśmy MY (nasza podświadomość która jest osobnym bytem który się tak samo rozwija jak my- świadomość)
My= podświadomość+swiadomość+nadświadomość i wszystkie one rozwijają się duchowo (według Huny i Radża Jogi każda osobna dzieli się na 3 różne istoty)

Także kontak z opiekunem jest najbardziej naturalną sprawą dla każdego człowieka. Wystarczy tylko zgłosić chęć kontaktu (najlepiej na głos bo podświadomość musi mieć bodziec do reakcji)
Kontakt myślowy też działa ale z mojego doświadczenia wynika że jak rozmawiam z przewodnikiem na głos to mam szybszy z nim kontakt.

Cóż życzę powodzenia w kontaktach z opiekunami. Niektórych trzeba wychować, niektórych słuchać, niektórych nie słuchać (są też psotliwe podświadomości) z tymi trzeba popracować...

Jeszcze raz powodzenia bo się przydaje
12-12-2009, 15:33

Wczoraj poszedłem spać o 12:00, a dziś świnka morska obudziła mnie o 6:00 siadłem na kompa i później pouczyłem się.Tylko że tak naprawdę byłem tak zmęczony że cały czas leżałem z zamkniętymi oczami i nagle powiedziałem w myślach "ale jestem śpiący", nagle jakiś głos powiedział "czemu", po chwili zerwałem się z łóżka i i zastanawiałem się co to było? Dziwi mnie to że był to głos kobiety, mogę mieć opiekuna płci żeńskiej?
12-12-2009, 15:48 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-12-2009 15:49 przez White_Lord.)

Czemu nie? Opiekunami czasami też zostają nieżyjący już ludzie, np. ktoś z rodziny, albo zupełnie obca osoba. Mógł to równie dobrzy być Twój opiekun, ten (że się tak wyrażę) prawdziwy. Spróbuj z tym czymś porozmawiać, jeżeli Ci odpowie tym samym głosem to znaczy że rozmawiałeś z swoim opiekunem, jeżeli Ci odpowie innym głosem, znaczy to że prawdopodobnie wyobraziłeś sobie ten głos. (ten który powiedział Ci ,,czemu". Jak w przyszłości będziesz rozmawiał z opiekunem, to on już będzie prawdziwy.)
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów