Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
02-10-2010, 20:38 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-10-2010 20:40 przez Instead.)
RE: Hey

Możesz coś więcej napisać o tych duchach, temat ciekawie się zapowiada, a zwłaszcza, że nie każdy ma w tym jakieś doświadczenie, a i nie wiem czy ci współczuć. W końcu czegoś się chyba nauczyłaś po tych nawiedzeniach ;d

pozdro ;o
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-10-2010, 21:46 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-10-2010 21:47 przez 3usia3.)

noom. w sumie zaczeło się od obejrzenia Egzorcyzmów Emilly Rose xD Pewnie częśc z was stwierdzi że to film wywarł na mnie takie wrażenie ale właśnie nie. Możliwe, że z początku tak bylo ale później już nie. Prawie co noc budziłam się o 3. Z czasem zapomniałam, że ten moment był w filmie. Często miałam wrażenie, że ktoś ze mną jest w pokoju, kiedy byłam sama. W nocy gdy się budziłam czułam czyjeś spojrzenie i tego typu rzeczy. Godzina 3 to godzina duchów jak pewnie wiecie ;P Kiedy byłam w tym roku na obozie konnym w mieście które jest całe nawiedzone ze względu na stary zamek pewnego rodu także nawiedzały mnie duchy. I nie tylko mnie. Moja kumpela też tak miała. Jej otwierały się drzwi same w nocy, mi coś szurało po ziemi w nocy, woda sama leciała z kranu itp. Po obozie jak wróciłam duch nie zniknął. Jednak gdy pojechałam do babci (na drugi koniec polski, na obozie byłam oddalona o ok. 20 km.) już go nie bylo. Wróciłam i od tamtej pory go nie ma. Nie wiem kto to był i gdzie teraz jest. Podejrzenia spadają na chłopaka, który kiedyś mieszkał naprzeciwko mnie. Niestety zabił się on. (to wszystko bylo przez przypadek bo on mial ADHD i pojechane pomysly. wziął się udusił...) Przyjaciel mówił, że jeżeli on się we mnie kochał to to mógłbyć on. Ustalił też, że jest to zły duch, który chce mnie skrzywdzić. Jak to zrobił? Nie mam pojęcia.
oOo przypomniałam coś sobie. parę dni temu jak wracałam po ciemku od kumpeli poczułam jakby ktoś mnie łapał za ramie. Czy to cos znaczy? Nie wiem... Być może duch mnie znowu znalazł T.T

Brak dowodu na nieistnienie czegoś nie sprawia, że to coś istnieje.
02-10-2010, 22:02

Nie ma czegoś takiego, jak godzina duchów, to tylko legenda. Wiesz... skoro miasto było nawiedzone, a Ty byłaś na kolonii może robili wam takie żarty... ja tak miałam w podstawówce.
Poza tym, gdy człowiek myśli o takich zjawiskach, często widzi różne rzeczy... to nasze lęki nami kierują... nasze iluzje.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-10-2010, 23:02

Rozmawiamy, rozmawiamy, a cześć nie mówiłem.
Witaj na forum! BTW bardzo fajny temat wyszedł... zaraz go sobie wydrukuję Zadowolenie
03-10-2010, 09:37

xDD

I na pewno nikt sobie żartów na obozie nie robił bo były same dziewczyny i byłam najstarsza to sorry. Takie dzieciaki to se o tej 3 spały Tongue

03-10-2010, 09:56

Koty,cmentarze xD.
To chyba na jakieś forum o pseudosataniźmie. heh Usmiech

Nie,no żart.
Witam cię...

PS:Pamiętam jak w gothicu na cmentarzu,banda szkieletów mnie napadła. Usmiech
03-10-2010, 13:16

Hey. Ja wczoraj znowu gothica zainstalowałam ;D Ale nie wiem w co sie moge w nim bawic. Bandyta już był, mag też, najemnik tez... oOo raz też nekromanta. Oczywiście II Blush

I nie, nie jestem satanistka Blush Nie dałabym rady zabić żadnego zwierzaka i nie wierze w szatana. Poza tym jestem semiwegetarianką czyli poza drobiem i rybami nie jem mięsa Tongue

Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów