Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
19-02-2011, 22:03 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-02-2011 22:03 przez Pental.)
Hello!

Jestem Arek aka Pental, mam 14 lat i od jakiegoś czasu interesuję się tematyką ezo/LD/OOBE Usmiech . Witam was wszystkich! Na ogół lubię: programować gry, pobiegać, pograć w jakąś gierę z kolegami, jestem dobry z matmy. Czego słucham? Co popadnie. Lubię Metallicę. Jeśli chodzi o ezoterykę - z teorią u mnie dobrze, gorzej z praktyką Zaciesz . Stronę druga-strona.pl już odwiedzam od daaawna. Po prostu uwielbiam Zaciesz .

Pozdrawiam!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2011, 22:27
RE: Hello!

Hej hej heloł witam cię Blush
mam nadzieję że wraz z nami poczynisz postępy związane z praktyką ;P

Nie przeszkadzaj marzycielowi marzyć , ponieważ on marzeniami nie zniszczy świata , lecz ma szansę go ulepszyć .
19-02-2011, 22:34

Hejka Patryk. Jakby co to pytaj na forum, a na pewno dostaniesz odpowiedźTongue

Każdy sen, ten czarowny i piękny, zbyt długo śniony zamienia się w koszmar. A z takiego budzimy się z krzykiem. - Andrzej Sapkowski, Pani Jeziora
19-02-2011, 23:15

Witam Usmiech
24-02-2011, 19:55

I ja Cię witam Pental. Miło mi słyszeć, że odwiedzasz druga stronę od dawna. Mam nadzieję, że i na forum spodoba Ci się jeszcze bardziej niż na DS. Co Cię skłoniło na zarejestrowanie się tutaj?

Większość nauczycieli traci czas na zadawanie pytań, które mają ujawnić to, czego uczeń nie umie, podczas gdy nauczyciel z prawdziwego zdarzenia stara się za pomocą pytań ujawnić to, co uczeń umie lub czego jest zdolny się nauczyć.

Albert Einstein
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
24-02-2011, 21:41

Co mnie skłoniło? Społeczność Zaciesz . Nie ma tu jakiś "mistrzów czarnej magii / magii chaosu / satanizmu / ludzi pijących herbatkę z Lucyferem", ani zagorzałych katolickich fanatyków. Wszyscy są mili i uprzejmi.

A strona to w ogóle dla mnie rewelacja. Tutaj zaczynałem i to było największe szczęście jakie mnie mogło spotkać. Serio. Każda inna strona wprowadza jakąś "mistykę", piszą ciągle tylko o demonach, o opętaniu, o paraliżu, o koszmarach. Tylko tutaj można się czegoś nauczyć będąc początkującym. Bo tutaj panuje Miłość.
24-02-2011, 22:35

Witam. Wiesz o tym że jesteśmy do siebie podobni psychicznie? tz takie samie zainteresowania te same rzeczy lubię i tez słucham metalu.

"Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem."

"Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu."

"I tylko jedno może unicestwić marzenie - strach przed porażką."
27-02-2011, 01:25

@Pental

Cieszę się, że Ci się tutaj spodobało. Ja zawsze staram się być po środku, albowiem uważam, że wszelki fanatyzm prowadzi do "krucjat" za jakąś idee.

Jeśli będziesz miał jakieś problemy to pisz, postaramy się Tobie pomóc. Oczywiście nowymi doświadczeniami też się pochwal :-)

Większość nauczycieli traci czas na zadawanie pytań, które mają ujawnić to, czego uczeń nie umie, podczas gdy nauczyciel z prawdziwego zdarzenia stara się za pomocą pytań ujawnić to, co uczeń umie lub czego jest zdolny się nauczyć.

Albert Einstein
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów