Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
31-12-2014, 14:04 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-12-2014 14:05 przez Tula2010.)
Rainbow Hejka.

Postanowiłam zrobić tu konto, gdyż od dłuższego czasu zainteresowało mnie OOBE.
Kocham słuchać piosenki, ale tylko takie które przypadły mi do gustu. Kocham nieco starsze piosenki, bo mają w sobie to coś. Kiedy słucham Eltona Johna to się rozpływam... Dobra mniejsza z tym. Właśnie mam tendencję do tego, iż w czasie słuchania muzyki wręcz wchodzę do swojego świata. Dlatego chciałabym praktykować OOBE. Choć jeszcze nie udało mi się wyjść z ciała. A zapomniała bym. Mam na imię Basia. Jestem dość nietypowa, bo lubię grać w bijatyki ( Aion ), oraz oglądać filmy, gdzie jest więcej akcji ( Transformery ). Mam nadzieję, że doświadczeni w OOBE pomogą mi. W tym swoim świecie chciałabym stworzyć sobie miejsce, gdzie z tej nudnej rzeczywistości mogłabym choć na chwilę uciec.
Niech żyje manga i anime! Usmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2014, 16:19
RE: Hejka.

Witam na forum. I tak BTW. - Aion to nie jest "biajtyka". To jest typowe, azjatyckie MMO Tongue

Każdy sen, ten czarowny i piękny, zbyt długo śniony zamienia się w koszmar. A z takiego budzimy się z krzykiem. - Andrzej Sapkowski, Pani Jeziora
31-12-2014, 16:31

Porządne, super MMO.
31-12-2014, 16:55

Nie przepadam, szczerze mówiąc Usmiech Wolę LotRO. Ostatnio zainteresował mnie też RaiderZ, ale nie wiem czy moja karta graficzna utrzyma

Każdy sen, ten czarowny i piękny, zbyt długo śniony zamienia się w koszmar. A z takiego budzimy się z krzykiem. - Andrzej Sapkowski, Pani Jeziora
31-12-2014, 17:01

Spoko. Jestem ciekawa czy w oobe też mogę być taka walcząca ze skrzydłami. XD
31-12-2014, 19:20

Do takich rzeczy polecam raczej LD Usmiech
A!.. I witaj! Tongue

Nigdy nie pozwól Wiedzy stanąć na drodze do Prawdy!
01-01-2015, 01:19

Istota ma rację, w LD możesz wszystko Usmiech

01-01-2015, 01:25

Kiedyś kilkakrotnie miałam LD i tam głównie jeździłam na super, pięknych konikach. xd
A zapomniałabym napisać, że moim marzeniem jest emigracja do Australii Zachodniej do miasta Perth. Ale to tylko głupie marzenie, choć ufam losowi, iż zamieszkam na tym kontynencie. Usmiech

Notatka od mickes27, 01-01-2015 16:48:

Następnym razem użyj opcji "Edytuj"

Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów