Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co za nietakt z mojej strony!
28-11-2014, 23:48 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-11-2014 23:49 przez Morpheus.)
Co za nietakt z mojej strony!

Hmpf. Przeglądam forum dość regularnie od dłuższego czasu a jeszcze się nie przedstawiłem!
Mam na imię Mateusz i w maju skończyłem 18 lat. Moje hobby to rysowanie i pisanie. Nie wiem czy coś jeszcze mogę nazwać swoim hobby. Interesuję się sprawami poruszanymi na forum od około dwóch lat. W wolnym czasie właśnie rysuję, piszę... Chyba, że nie mam weny (kogo ja okłamuję, jestem leniwy) to wtedy czytam (Fantastyka, historyczne, przygodowe), gram (Baldur, Icewind, Twierdza) albo słucham muzyki (True Norvegian Black Metal [ale metalem nie jestem]).
Wysoki, chudy, blady o czarnych oczach. Oto ja. Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-11-2014, 12:09
RE: Co za nietakt z mojej strony!

Miło Cię poznać, Mateuszu!

Cóż za wspaniały zbieg okoliczności - ja też rysuję, też sympatyzuję w najprzeróżniejszych odmianach muzyki metalowej i też się za metala nie uważam Zaciesz

A co takiego rysujesz i piszesz?

Nigdy nie pozwól Wiedzy stanąć na drodze do Prawdy!
29-11-2014, 14:59

Heh, no to mamy grono artystów, bo ja w wolnym czasie rysuję, z tym że metalu nie słucham. Wolę sam grać, ale też nie metal (zresztą, na klasyku nie brzmiałoby to dobrze Tongue) Witamy Cie serdecznie i może pokażesz nam jakieś swoje prace?

Każdy sen, ten czarowny i piękny, zbyt długo śniony zamienia się w koszmar. A z takiego budzimy się z krzykiem. - Andrzej Sapkowski, Pani Jeziora
29-11-2014, 18:44

Fantasta ze mnie był od małego, więc rysuję i piszę powiązane rzeczy. Usmiech
Odkąd pamiętam rysowałem praktycznie codziennie. Ale za poważniejsze pisanie wziąłem się niedawno, mimo że od czasu do czasu coś zawsze kleciłem.
Tak jeszcze żeby sprecyzować to właściwie robię same szkice. Pokoloruję coś raz na ruski rok. I oczywiście, jak znajdę coś lepszego to pokażę. Tongue
05-12-2014, 15:19

Witaj,
no ja akurat bardzo lubię metal (właściwie to mój ulubiony gatunek). Tak właściwie to do LO chodzisz?
05-12-2014, 21:10 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-12-2014 21:13 przez Morpheus.)

Tak, do liceum. Potem planuję kartografię jeśli to kogoś interesuje Tongue
Co do tego metalu to dodam jeszcze, że mój ulubiony zespół to Windir.
Zacząłem słuchać jakoś w podstawówce, ale wtedy to słuchałem Nightwisha xP Do którego w sumie nadal mam sentyment.
Jakby się komuś chciało to polecam Windir- Journey to the end.
05-12-2014, 22:44

Windir nie znam, ale kiedyś zerknę Usmiech Nightwish też kiedyś słuchałem i też sentyment głównie do utworów Ghost Love Score, Amaranth i jeszcze taki jeden ale nie chce mi się szukac :X
05-12-2014, 22:54

Nightwisha zawsze Elvenpath był moim ulubionym
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów