Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chciałbym zrealizować film dokumentalny o tematyce OOBE/LD
29-12-2018, 02:52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-12-2018 02:54 przez habziu2.)
Chciałbym zrealizować film dokumentalny o tematyce OOBE/LD

Witajcie Usmiech Od dłuższego czasu interesuję się tematyką OOBE/LD, lecz nie miałem większy doświadczeń prócz kilku świadomych snów i spontanicznego OOBE, ale do rzeczy. W tym roku będę bronił dyplom na jednej ze szkół filmowych i wpadłem na pomysł aby zrealizować film dokumentalny na te właśnie tematy. Szukam osób bardziej doświadczonych w tej materii, ale i ludzi, którzy zaczynają dopiero swoją przygodę oraz chciałby się na te tematy wypowiedzieć.
Wiem, że powstał już dokument o OOBE, ale jest już trochę leciwy i wydaje mi się że przydałoby się świeże spojrzenie oraz opowiedzenie na nowo o tym intrygującym zjawisku.
Jeśli jest ktoś zainteresowany proszę o kontakt i bardziej konkretnie przedstawię swoje pomysły na ten film.
Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-12-2018, 23:42 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-12-2018 23:43 przez Bartek8.)
RE: Chciałbym zrealizować film dokumentalny o tematyce OOBE/LD

Cześć. Usmiech
Mogę Ci w tym pomóc.
Nie interesuję się tym tak jak kiedyś, ale nieskromnie pisząc naliczyłem co najmniej 85 LD'ków, także myślę, że coś o tym wiem.
OOBE interesowałem się na początku. Ale chyba nigdy nie doświadczyłem, mam też zdanie na ten temat.
Tak btw; też interesuję się filmami/robieniem ich.

Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów