Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chciałbym się przywitać ;)
27-09-2010, 21:38 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-09-2010 21:38 przez Biały.)
Chciałbym się przywitać ;)

A więc witam!

Na imię mi Dawid, nazwisko Biały.
Mam 19 lat, mieszkam w Narolu ( koniec podkarpackiego, niedaleko Zamościa ), a uczę się, mieszkam i w tygodniu mieszkam w Rzeszowie.

Interesuję się Informatyką ( i tym także kierunku się kształcę ), a w szczególności programowaniem ( Pascal, C++, Visual C++, C# ), czasami tworzę strony www. Uwielbiam sport w szczególności piłkę nożną i sztuki / sporty walki, a także deczko akro ( PK / 3R ). Oprócz tego bardzo interesuje się zjawiskami paranormalnymi, a zwłaszcza sferą duchową. Tak, oczywiście kocham muzykę, a mianowicie wszystko w zakresie Rock - Metal ze szczególnym wskazaniem na Metalcore. Jeśli ktoś jest bardziej zainteresowany to odsyłam na mój profil last.fm ( sygnaturka Blush ). Lubię czytać książki, czasami lubię też pograć na komputerze ;]

Jeśli chodzi o OOBE, to niestety jeszcze go nie doświadczyłem, ale wiem i czuję, że jestem już blisko. Udało mi się na przykład rozmawiać z jakimiś istotami w trakcie próby wyjścia. Dość często miewam LD. Wyjść próbuje co noc, zawsze udaje mi się wprawić w wibracje, często udaje mi sie doznać paraliżu i hipnagog, a czasem w końcowych fazach tych doświadczeń tracę świadomość i odzyskuje po jakimś czasie... Najczęściej jednak nie udaje mi sie z powodów takich, że w trakcie którejś z faz ogrania mnie uczucie zniechęcenia, przechodzi mnie myśl, że nie uda mi sie, i po prostu ide spać... To jest bardzo silne uczucie Smutny
O OOBE wiem od mniej więcej półtora roku, na początku próbowałem z I-doserami i innymi wspomagaczami typu hemi-sync, później zaprzestałem na dobre i od mniej więcej 2,5 tygodnia próbuje znów i jest coraz lepiej, lecz jak już napisałem, ciągle nie wiem co robić dalej...

Dlatego też przyszedłem tutaj Usmiech
Wiem, że większość z Was to experci w tych sprawach, więc na pewno wiele się od Was nauczę. Bardzo wiele się już nauczyłem czytając Wasze posty, czy też kurs. Bardzo chciałbym Was poznać, mam też zamiar ( o ile zostanę zaproszeny ) zjawić się na zlocie.

To chyba wszystko, chyba trochę zanudziłem i za to przepraszam...

Pozdrawiam Was serdecznie Blush

luminous beings are we, not this crude matter!

Biały na [Obrazek: lastfm_icon.png]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2010, 21:47
RE: Chciałbym się przywitać ;)

Siema Biały. Dlaczego co chwilę zjawia się tu jakiś informatyk Zaciesz Może jakiś odrębny dział założymy z programami Tongue
A OBE na pewno się uda ;-)
Pozdrowienia

27-09-2010, 21:51

"Udało mi się na przykład rozmawiać z jakimiś istotami w trakcie próby wyjścia. " - gratuluję! Możesz coś o tym opowiedzieć? Może w jakimś specjalnym dziale?

Witam Ciebie serdecznie!
Chyba jesteś pierwszym, który tyle o sobie opowiedział - to dobrze.
Kontakty międzyludzkie są ważne w sferze fizycznej i duchowej Zadowolenie
Cóż... życzę Ci podróży astralnej Blush
Zapraszam również do mojego eksperymentu
http://www.forum.druga-strona.pl/showthread.php?tid=599
Jest mała kolejka, bo najpierw magartur, a potem Omen zarezerwował, ale przecież to tylko propozycja Usmiech
27-09-2010, 22:13

Hehe, dział dla informatyków to dobry pomysł Zaciesz

W eksperymencie bardzo chętnie wezmę udział.

Co do kontaktu z tą / tymi istotami...
Podczas prób zawsze krzyczę o pomoc. Coś w stylu : " wiem, że mnie słyszycie! Proszę pomóżcie, bardzo chciałbym Was spotkać " itd.
Pewnego razu podczas próby w trakcie wibracji przechodzących w hipnagogi, moje ciało zaczęło się wyginać ( choć leżałem prosto ) i czułem jakby ktoś mnie pompował pompką, od nóg w górę po prostu puchłem. Byłem bardzo zafascynowany jak i zadziwiony... Wtedy ktoś powiedział do mnie: " Dziwne, prawda? ". Był to silny i czysty głos. Nie mogłem w to uwierzyć. Zadałem pytanie kim jest, niestety nie dostałem odpowiedzi. Spytałem kiedy w końcu wyjdę. Odpowiedział : " Gdy będziesz do tego zdolny i gotowy ". Później w miarę postępujących wgłąb faz śpiewał mi fragmenty piosenek opisujące to co sie dzieje xDD
Na przykład : " Popatrz jak wszystko szybko sie zmienia! " - później odkryłem, że to Sidney Polak Zaciesz Myślałem, że oszalałem, a ten śpiewał mi : " I'm not insane, I'm not insane ! " ( Avenged Sevenfold - Almost easy ). Później słyszałem tylko śmiech, aż nagle ucichł i straciłem świadomość. Może to były poprostu kreacje mojej podświadomości, albo hipnagogi, lecz były niesamowicie realne. Tego nie wiem. Było to na pewno epickie przeżycie Blush

A co do mojego doświadczenia i wiedzy, to według mnie nie są one w połowie tak duże jak Wasze Blush

27-09-2010, 22:21

Niesamowite! Naprawdę... " Dziwne, prawda? " - ma poczucie humoru Usmiech
Ciekawa historia... hipnagogie? Wątpię, może nastroiłeś wyżej umysł i dlatego skontaktowałeś się z nim - opiekunem.
"Gdy będziesz do tego zdolny i gotowy" - jasny przekaz, to był opiekun.
27-09-2010, 23:09 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-09-2010 23:10 przez pipi.)

Fakt, że przyszedłeś na forum. Angażujesz się i chciałbyś się czegoś nauczyć od naszych expertów z drugiej-strony. Jednocześnie świadomość, że jesteś już na starcie jednym z bardziej zaawansowanych forumowiczów musi być dla Ciebie Biały niesamowicie motywujący;D Pewnie już Ci się w głowie nie mieści czego się możesz nauczyć hehehe... a tak poważnie... to witamy i życzymy powodzenia w dalszych przygodach z astralnym światem Zaciesz Mam nadzieje, że Cie nie nastraszyłem Tongue z całą pewnością jest tu trochę osób które może poszerzyć Twoje horyzonty... i moje też Zaciesz
Znajdź wszystkie posty użytkownika
30-09-2010, 00:05

hehe, dzieci Zamojszczyzny są wszędzie Zaciesz

30-09-2010, 18:48

Mange oczywiście lubię, ale chyba jedyna, którą naprawdę czytałem to DB Zaciesz
Później czytałem jakieś w e-bookach, ale to już nie to samo ...
A anime uwielbiam! Oglądam je, gdy znajdę chwile czasu na taką przyjemność Usmiech

Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów