Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Alchemik" ~Paulo Coelho
01-05-2014, 14:15
"Alchemik" ~Paulo Coelho

Witajcie,
co sądzicie o tej książce (tytuł)? Zauważyłem, że kuzynka ją ma, a sporo słyszałem na temat "Alchemika" i myślę, czy nie pożyczyć i samemu się przekonać Zaciesz
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-05-2014, 16:01 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-05-2014 20:27 przez Bartek8.)
RE: "Alchemik" ~Paulo Coelho

"Tak" ~Paulo Coelho.
Dziwne, akurat dzisiaj pierwszy raz usłyszałem o tej książce, wchodzę na forum i jest o niej mowa.
Przypadeg?

Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-05-2014, 19:54

Nie sądzę Zaciesz
Ja osobiście już od dawna chciałem ją przeczytać, ale nie mogłem się zabrać, a tu nagle jadę do kuzynki i patrzę, że leży na stole Zadowolenie No a obecnie leży na moim biurku i czeka na kontynuacje czytania Blush Po pierwszych stronach przyznaję - fajnie się zapowiada
03-05-2014, 20:17 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-05-2014 20:19 przez Finiarel.)

Ja mialem podobnie z "Potega Podświadomości" chcialem ja bardzo przeczytac ale nie mialem skad jej wziac na szybko i pewnego raz wchodzac do pokoju "rupiecarni" zauwazylem jakas ksiazke w niebieskiej oprawie,po siegnieciu po nia zgadnijcie jaki tytul ujrzalem na froncie Blush? rowniez wielki przypadek Blush
Do dzisiaj nie mam pojecia skad ona sie tam wziela.

OOBE bogiem!

BKA nałogiem!

PM podstawą!

LD zabawą!
03-05-2014, 20:22

Zabawne te zbiegi okoliczności Zaciesz Albo jak to mówi "Alchemik" - znaki.

Wczoraj zacząłem wieczorem czytać, a dzisiaj już 4 godziny temu skończyłem. W sumie w mojej co prawda nie zbyt długiej liście przeczytanych książek - ta ma pierwsze miejsce (no ale egzekwo z "Fight Clubem" Chucka Palahniuka).

Polecam!
21-06-2018, 16:21

Moim zdaniem jedyna dobra książka tego autora Usmiech
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości