Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
70 lat bez jedzenia i picia
24-08-2014, 12:58
RE: 70 lat bez jedzenia i picia

Hmm,załóżmy że to prawda i że ktoś rzeczywiście przeżył nie spożywając niczego przez parenaście lat.
Lecz jak sami to sobie wyjaśnimy? Trzeba wziąć pod uwagę kalorie,wartości energetyczne,białko,węglowodany,zresztą każdy z nas wie o tym,jak ważną rolę odgrywają te składniki.Szczerze nie chce mi się wierzyć w to,że ktoś tyle wytrwał.To oczywiście tylko moja opinia,teorie mogą być przeróżne Blush
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-08-2014, 20:10

Panie Dreamwalker, założyłem ten temat bo jest to właśnie coś czego sam nie rozumiem Blush Jeśli da się medytacją zaspokoić takie podstawowe rzeczy jak głód i pragnienie to jest to potężna siła prawda Blush? Człowiek jest władcą swojego ciała i sam jako "praktykant" huny staram się zobaczyć w jakim stopniu Usmiech

LD: ok. 40

"Jestem tym kim jestem, dzięki ludziom których spotkałem. Bez nich byłbym nikim, z nimi mogę wszystko."

Ogarniam hunę Blush
Kocham.
25-08-2014, 23:02

Była informacja że to fail, sypnęło się jak gościa nakryli jak podjadał. Jutro jak nie zapomnę to poszukam o nim więcej informacji.

Każdy sen, ten czarowny i piękny, zbyt długo śniony zamienia się w koszmar. A z takiego budzimy się z krzykiem. - Andrzej Sapkowski, Pani Jeziora
26-08-2014, 18:03

Owszem, medytacja to potężna siła - duchowa. A egzystując na tej planecie posiadamy również fizyczne ciało, które rządzi się swoimi prawami niezależnie od tego jak bardzo jesteśmy uduchowieni - nie sposób zaspokoić głodu i pragnienia jakąś tam energią z kosmosu...
Nie chce mi się wierzyć w takie opowiastki.

Nigdy nie pozwól Wiedzy stanąć na drodze do Prawdy!
20-09-2014, 20:26

Dzień dobry!
Trzeba pamiętać że fizyczne ciało jest niczym innym jak efektem działania świadomości, jest produktem świadomości gdyż jedyne co istnieje to świadomość. Jeśli będziesz patrzył z tej perspektywy niejedzenie nie jest już tak niezrozumiałe. Otóż jeśli poziom świadomości jest na tyle szeroki aby rozumieć mechanikę tego świata (MATRIX) a Ty staniesz się NOE zatrzymującym kule możesz zmieniać i dowolnie konfigurować matrycę rzeczywistości. Jedyne co istnieje to energia, fale, świadomość...
"Jakaś tam energia" - to nie jest jakaś tam energia, to jest esencja wszystkiego i wszystko jest pochodną tej energii.
Jeśli chodzi o prawa jakimi rządzi się ciało, głód, oddychanie, myślenie, poruszanie, - wszystkie te składowe są wbudowanymi programami które jako programista możesz modyfikować.
04-02-2018, 22:54

Myśle że nie da się logicznie wytłumaczyć jak można nie jeść i nie pić przez 70 lat.

05-02-2018, 19:46

Wierzę, że wszystko jest możliwe. Nawet jeśli logicznie nie jesteśmy w stanie tego wytłumaczyć. Logika to tylko jedna z wielu dróg poznania. Nie ma podstaw by sądzić, że coś co jest logiczne musi być prawdą. Z tym, że większość tego typu zjawisk to na prawdę rzadkość, dlatego pomimo mojej wiary, jestem często sceptycznie nastawiony do tego typu rzeczy. Nawet Budda, kiedy obrał ścieżkę ascety nadal się odżywiał, rzadko i mało, ale nadal. Tak więc aby osiągnąć stan, który umożliwiłby odżywianie się tylko energią, potrzebny by był naprawdę zaawansowany poziom doświadczenia duchowego. Co nie znaczy, że to nie możliwe.

Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów