Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
70 lat bez jedzenia i picia
24-08-2014, 12:58
RE: 70 lat bez jedzenia i picia

Hmm,załóżmy że to prawda i że ktoś rzeczywiście przeżył nie spożywając niczego przez parenaście lat.
Lecz jak sami to sobie wyjaśnimy? Trzeba wziąć pod uwagę kalorie,wartości energetyczne,białko,węglowodany,zresztą każdy z nas wie o tym,jak ważną rolę odgrywają te składniki.Szczerze nie chce mi się wierzyć w to,że ktoś tyle wytrwał.To oczywiście tylko moja opinia,teorie mogą być przeróżne Blush
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-08-2014, 20:10

Panie Dreamwalker, założyłem ten temat bo jest to właśnie coś czego sam nie rozumiem Blush Jeśli da się medytacją zaspokoić takie podstawowe rzeczy jak głód i pragnienie to jest to potężna siła prawda Blush? Człowiek jest władcą swojego ciała i sam jako "praktykant" huny staram się zobaczyć w jakim stopniu Usmiech

LD: ok. 40

"Jestem tym kim jestem, dzięki ludziom których spotkałem. Bez nich byłbym nikim, z nimi mogę wszystko."

Ogarniam hunę Blush
Kocham.
25-08-2014, 23:02

Była informacja że to fail, sypnęło się jak gościa nakryli jak podjadał. Jutro jak nie zapomnę to poszukam o nim więcej informacji.

Każdy sen, ten czarowny i piękny, zbyt długo śniony zamienia się w koszmar. A z takiego budzimy się z krzykiem. - Andrzej Sapkowski, Pani Jeziora
26-08-2014, 18:03

Owszem, medytacja to potężna siła - duchowa. A egzystując na tej planecie posiadamy również fizyczne ciało, które rządzi się swoimi prawami niezależnie od tego jak bardzo jesteśmy uduchowieni - nie sposób zaspokoić głodu i pragnienia jakąś tam energią z kosmosu...
Nie chce mi się wierzyć w takie opowiastki.

Nigdy nie pozwól Wiedzy stanąć na drodze do Prawdy!
20-09-2014, 20:26

Dzień dobry!
Trzeba pamiętać że fizyczne ciało jest niczym innym jak efektem działania świadomości, jest produktem świadomości gdyż jedyne co istnieje to świadomość. Jeśli będziesz patrzył z tej perspektywy niejedzenie nie jest już tak niezrozumiałe. Otóż jeśli poziom świadomości jest na tyle szeroki aby rozumieć mechanikę tego świata (MATRIX) a Ty staniesz się NOE zatrzymującym kule możesz zmieniać i dowolnie konfigurować matrycę rzeczywistości. Jedyne co istnieje to energia, fale, świadomość...
"Jakaś tam energia" - to nie jest jakaś tam energia, to jest esencja wszystkiego i wszystko jest pochodną tej energii.
Jeśli chodzi o prawa jakimi rządzi się ciało, głód, oddychanie, myślenie, poruszanie, - wszystkie te składowe są wbudowanymi programami które jako programista możesz modyfikować.
04-02-2018, 22:54

Myśle że nie da się logicznie wytłumaczyć jak można nie jeść i nie pić przez 70 lat.

Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów