Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Święci z OOBE
09-09-2011, 17:55
Post: #1
Question Święci z OOBE

Witam, mam pytanie, dotyczące tego, jakie zdanie ma religia chrześcijańska na temat eksterioryzacji. Dość dużo wiem już na tematy oobe, dużo czytam na ten temat, ale dręczy mnie parę pytań, jedno z nich zaraz wam opiszę.

O ile się nie mylę, na blogu pana karola jest zamieszczona informacja o tym, że oobe jest zgodne z religią chrześcijańską, a przykładem jest kilku świętych, którzy doświadczyli tego zjawiska. Chciałbym wiedzieć jak mieli na imię te osoby (ew. nazwisko). Więc pytanie: jak mieli na imię (ew. jeszcze nazwisko) święci, którzy doświadczyli OOBE?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-09-2011, 17:49
Post: #2
RE: Święci z OOBE

Myślałem, że w końcu sam do tego dojdziesz, lub ktoś coś odpowie, ale wszyscy to olali Zaciesz
Chodzi o to, że źle zrozumiałeś artykuł:
Cytat:Czy chrześcijaństwo popiera doświadczenia poza ciałem? Nie, nie popiera. Jednak nie ma do tego żadnych podstaw. Księgi oraz stare źródła wiedzy o chrześcijaństwie nic nie mówią o zakazie doświadczeń poza ciałem. Można jednak doszukać się w biblii opisów które mogłyby świadczyć o podróżach poza ciałem. Mimo to Watykan bez żadnych podstaw „ustalił między sobą”, że wychodzenie z ciała jest złe. Na dodatek jest grzechem. Czemu tak zrobili? Nie mam pojęcia. Wiem, że podczas wyjścia z ciała można dowiedzieć się wiele interesujących informacji z różnych dziedzin życia. Uzyskać odpowiedzi na ten i inny temat. Boją się prawdy? Odpowiedz sobie sam!

Wyraźnie jest napisane, że Kościół NIE popiera OOBE i jak już Karol napisał, nie ma do tego podstaw.
Bilokacji doświadczał ojciec Pio, więc pewnie też OOBE. A jeśli przeczytasz ten wątek: http://www.forum.druga-strona.pl/showthr...p?tid=1223 to zobaczysz inne przykłady bilokacji. Chociaż wciąż nie wiem dlaczego mówi się na to doppelanger...

Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-09-2011, 18:35
Post: #3
RE: Święci z OOBE

thx instead Zaciesz już rozumiem
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów